Skocz do zawartości

Laptop za cene okolo 2k dla gracza


Recommended Posts

Gdy słyszę/widzę fraze: "laptop dla gracza" to w tym samym momencie przychodzi mi na myśl jedno- AlienWare. Życzę powodzenia.

No chyba, że zależy Ci na lapku do starszych, mniej wymagających gier, wtedy w tym budżecie coś by się znalazło. Dokładnie podaj swoje wymagania.

Link to post
Share on other sites

Szkoda kasy na takie coś i tak sobie nie pograsz w nowe gry starsze powinny w miarę dobrze chodzić szkoda się denerwować że gra przycina jak chcesz laptopa nadającego sie do gier że by nawet nowsze gry chodziły w miarę płynnie na średnich detalach lub wysokich to przydało by sie zwiększyć budżet do 3500 -4 tys złotych laptop do gier za 2 tyś chyba nie istnieje co innego komputer stacjonarny

Link to post
Share on other sites

sam stoję przed takim dylematem. wymagań nie mam jak na alienware za 15tyś zł.

i także bardziej skłaniam się za sprzętem z hd5650. tylko zastanawiam się jaki procesor do tego... czy intel i ich rodzinka i3- ewentualnie i5 jeśli znajdę coś w granicy 2k zł

czy amd i któryś z 4 rdzeni np N930

co bardziej nada się do gier??

głównie to chciałbym aby na w miarę średnich detalach działały mi płynnie gry które teraz wydają np:

two worlds 2

cywilizacja 5 ( to raczej będzie działać :) )

assasins creed 2

ghotic 4

czy też za niedługo wydane gry jak wiedźmin 2 i shogun total war

jak myślicie na tym amdku z ta grafa będzie można pograć w coś z tych nowości ?? i z jakim skutkiem??

Link to post
Share on other sites

wymagań nie mam jak na alienware za 15tyś zł.

nie trzeba alienware za 15k w ogóle produkty tej firmy są mocno przereklamowane i sprzedawane z chorymi narzutami, niemniej za laptop nadający się do gier trzeba dać min 6k

 

głównie to chciałbym aby na w miarę średnich detalach działały mi płynnie gry które teraz wydają np: (...)

na lapku za ok 3k bez szans na przyjemną rozrywkę, albo rybki albo akwarium

 

alternatywnie zaczekaj na APU w lapkach one coś powinny ruszyć w tej kwestii

Link to post
Share on other sites

nie powiedziałem, że się nie da, powiedziałem, że to żadna rozrywka, a podkręcanie lapków jest nie najlepszym pomysłem, ich system chłodzenia ledwie daje radę przy przeciętnym obciążeniu, a całkiem się wykłada przy pełnym chyba, że zainwestujemy w droższą maszynkę, tym samym wracając do meritum

Link to post
Share on other sites

http://allegro.pl/red-pb-tk87-i3-380-3g-500g-gt540-led-win7-k52-l650-i1468707546.html

i3-380, GT 540, 3GB RAM, 500GB HDD za 2300zł nie znajdziesz nic lepszego. GT 540 daje ok 8000ptk w 3dmark06 czyli całkiem nieźle. Procesor i dysk spokojnie Ci wystarczą, a RAM-u jakby Ci zbrakło to bez problemu można samemu wymienić. Dodatkowym plusem tego laptopa jest Win 7 Home Premium 64 za free. Mam nadzieję że zasłużyłem na piwko;)

Link to post
Share on other sites

Ja osobiście z doświadczenia i sam się przeknałem że Packard Bell to są jakieś gówna z biedronki. One są straszne chągle się zawieszał. Maryca z jakiegoś cienkiego plastiku.

A jak dotykałem spód od strony procesora to przez 4s nie dało się wytrzymać tak był gorący

Link to post
Share on other sites

parametry są takie same to jakość wykonania powoduje, że cena jednego jest przy tych samych bebechach wyraźnie wyższa od ceny drugiego (wyłączają alienware i inne przypadki skrajnie marketingowe), co w praktyce przedkłada się na to, że tani lapek po pół roku będzie rzęził jak gruźlik a matryca i reszta będzie porysowana i pogryziona, podczas gdy drugi nie będzie nosił na sobie praktycznie żadnych śladów użytkowania

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...