Skocz do zawartości

Pomoc w wyborze telefonu.


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez IKendI,

Recommended Posts

Witam, chciałbym zakupić budżetowy telefon w okolicach 600-800 zł. Myślałem nad xiaomi redmi 4x w wersji 3/32, huawei p8/p9 lite, oraz używanym samsungiem. I tutaj moje pytanie, który z nich będzie odpowiednim wyborem, jeśli żaden to liczę na konkretne propozycje. Dodam jeszcze, że telefon będzie głównie wykorzystywany do celów codziennych oraz odpalenia jakiś gier. :D

 

Z góry dziękuję za pomoc!

Link to post
Share on other sites
https://www.sferis.pl/smartfon-xiaomi-redmi-note-4-dual-sim-32gb-czarny-46xiaominote4-32blk-p495868?gclid=CjwKEAjwvMnJBRCO2NSu-Puc6AUSJAAf-OSU-hRqXh-qdn-47RD_hWoXCcwghpGb2_FfHyFV9ij24xoC3tvw_wcB wg mnie lepszy wybór niż redmi 4x i p9 lite. Ekran 5.5 cala i full HD a poza tym ma lepszy procesor co lepiej sprawdzi się w grach. Edytowane przez yeti1992
Link to post
Share on other sites

https://www.sferis.pl/smartfon-xiaomi-redmi-note-4-dual-sim-32gb-czarny-46xiaominote4-32blk-p495868?gclid=CjwKEAjwvMnJBRCO2NSu-Puc6AUSJAAf-OSU-hRqXh-qdn-47RD_hWoXCcwghpGb2_FfHyFV9ij24xoC3tvw_wcB wg mnie lepszy wybór niż redmi 4x i p9 lite. Ekran 5.5 cala i full HD a poza tym ma lepszy procesor co lepiej sprawdzi się w grach.

Nie dodałem tego w moim 1 poście, wolałbym aby przekątna ekranu nie przekraczała 5.0". 

Link to post
Share on other sites

No to Xiaomi 4x. Sam w domu posiadam Xiaomi Redmi 3, Redmi 4A, znajomi zakupili Redmi 3S ( czy Pro ) , Radmi 4A oraz Redmi 4 Note. I wszyscy są zadowoleni.

A jak oni są zadowoleni to i ich żony są zadowolone...a jak żona to i kochanek...a jak kochanek to i jego pies... :D

Polecam...

Czytała Krystyna Czubówna.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nie dodałem tego w moim 1 poście, wolałbym aby przekątna ekranu nie przekraczała 5.0".

Jeśli tak to tylko Redmi 4X. W tej cenie dużego wyboru nie będzie. Ale tam masz tylko 720p.

Edytowane przez yeti1992
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...