Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam.

 

Jako że raz już na forum doradzono mi w wyborze Laptopa z którego jestem bardzo zadowolony, postanowiłem teraz poradzić się w sprawi słuchawek:) tak więc:

Moje obecne słuchawki powoli się rozlatują i czas pomyśleć nad czymś nowszym.
Korzystam teraz z Marshalli model Monitor.
Jako że z Marshalli jestem bardzo zadowolony, to chciałbym coś co najmniej tej samej jakości, bądź lepszej.

 

Słuchawki które sam znalazłem to :

JBL Everest Elite 700
Bose SoundLink AroundEar 2
Sony MDR-ZX770BN

Rozpiętość cenowa jest spora, dlatego zwracam się z prośbą o pomoc i ew propozycje czegoś innego.

Muzyka jakiej słucham jest różnorodna, czasami rock, instrumentale głównie gitarowe bądź klawiszowe, rap, pop, więc słuchawki raczej uniwersalne.

 

Jedynie czego nie słucham to chyba jazz jak tak pomyślę na szybko oraz muzyka klubowa oraz wszystkie odmiany elektro itd

 

Lubie brzmienie basu ale nie musi on być przesadnie wysoki, raczej ważniejsze są dla mnie tony wysokie. Obecna ustawiona charakterystyka w eq jest podobna do litery (V) z lekko podbitym środkiem

 

Muzyki najczęściej słucham w domu pełnym głośnych domowników, więc zależy mi też na dość dobrym wyciszeniu, w marshallach było średnio i wiem ze może być lepiej:)

Źródło dźwięku to najczęściej smartfon z androidem.

 

Sam najbardziej skłaniam się w stronę tych JBL, chociaż przekraczają mój przewidziany budżet, a audiofilem nie jestem więc może znajdzie się tez coś lepszego od Marshalii w mniejszej kwocie?

 

Mam nadzieje że nie namieszałem za bardzo

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...