Skocz do zawartości

Nowe monitory do 1500 zł za sztuke


Recommended Posts

Witam

 

Posiadam monitor u2515h jednak do pracy potrzebuje trzech monitorów i teraz kupić jeszcze dwa takie same.

Czy może zakupić Q2577PWQ AOC dwie sztuki

A mOże sprzedać ten co mam i trzy aoci?

Będą zamontowane na tym

https://proline.pl/arctic-z3-basic-stojak-pod-trzy-monitory-p952253

 

Zastosowane 40% gry cs go i wyścigi, wot, cod i bf 4/1 a reszta to programowanie tworzenie gier tabletki wykresy dlatego potrzebuje 3monitorów

 

Wymagam tych rzeczy co są potrzebnych do gier sieciowych i ficker free czy coś innego do dbania o oczy

Idealne dla mnie jest wielkość monitora 25"/27" wqhd matowy

Jeśli O czymś zapomniałem to Od razu dopisze

Edytowane przez wojtask1111
Link to post
Share on other sites

Witam,

Szukam monitora w podobnych kategoriach. Poczytałem o tym AOC Q2577PWQ i pierwsze co mi się rzuciło w oczy w testach to ma dosyć zauważalny input lag(powyżej 1 ramki) nawet przy testach z CRT. Sam akurat w CS nie gram, ale chyba w tej grze coś takiego dyskwalifikuje ten monitor?

 

Obecnie najsilniej zmierzam ku Eizo EV2450, który ma też wersje 16:10 EV2455(choć ten może być ponad budżet).

Rozważasz tylko IPS?

Link to post
Share on other sites

Cześć

Mnie w tym aoc podoba się wszystko oprócz tego opóźnienia....

 

Ja właśnie gram jak już mam czas ze znajomymi dobry czas by sobie pogadać grając w cs czy wota.

 

Z tego co czytałem na innych forach to dyskwalifikuje

 

Oglądałem je ten ev2450 byłby ok ale jest mały celowalem aby każdy był 25cali wqhd żeby jednak jakoś to na tym biurku wyglądało

 

Zależy mi na tym ficker free bo bardzo dużo czasu spędzam czy komputerze

 

Szczerze to nie wiem z crtka przesiadlem się od razu na ips...

 

https://m.ceneo.pl/Monitory/Przekatna_ekranu:25_cali/Rozdzielczosc:2560x1440/Technologia:LED.htm

 

Tu jeszcze jest ten asus i acer

Edytowane przez wojtask1111
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...