Skocz do zawartości

Fajna gra do 120zł


Recommended Posts

Witam szukam jakieś fajniej gry na PC fajnie gdyby było multi mam już Dragon Age MoH Metro2033 BC2/Vietnam Mass Effect1/2 Assasina Wiedźmina co proponujecie myślałem nad L4D2...

Mój komp Ic2Duo E6400 2.13 EVGA 8800GT 512MB 2GB RAM Win XP wszystkie wymienione wyżej gry id płynnie na najwyższych detalach przy rozdzielczości 1440-900

Link to post
Share on other sites

GTA 4 myślałem żeby kupic ale nie wiem czy coś mi da jeśli podkręce procka do 3.6 bo chciałem pograć już na lepszej grafie co do Assasina 2 grałem L4D2 też ale singla Mafie 2 też skończyłem nie zmieniam windowsa na 7 nie opłaca się.

Link to post
Share on other sites

Sprecyzuj do jakiego gatunku poszukiwana gra należy. Wnioskuję po nazwach tytułów, które wymieniłeś, że lubisz gry akcji.

Jeżeli nie grałeś to zainteresuj się Call of Duty 4. Na allegro widzę, że klucze do gry stoją po 30zł.

Poza tym, to wszystkie wymienione przez Ciebie gry przeszedłeś i Ci się znudziły ?

Link to post
Share on other sites

Mam CoD 1/2/4/5WaW/6 MW2/ Stalkera mam wszystkie części dla mnie 3 była zbyt krótka Zew Prypeci wszystkie te gry mi się znudziły Crysis'a I mam.Napisze wszystkie jakie mam i jakie mi się znudziły Wiedźmin Dragon Age Mass Effect 2/1 Battlefield 2/Bad Company 2/Vietnam CoD wszystkie części oprócz BO 3 i bo na PS 2 Age of Conan HA Gears of War UT3 Stalker all części Gothic I II III arkania jest do du*y Fallout 3 Resident Evil 5/4 Crysis Dark Messiah MaM Operation Flashpoint 2 ARMA AA CS;S no i chyba tyle jak sobie przypomnę to dopisze.

Link to post
Share on other sites

Mam CoD 1/2/4/5WaW/6 MW2/ Stalkera mam wszystkie części dla mnie 3 była zbyt krótka Zew Prypeci wszystkie te gry mi się znudziły Crysis'a I mam.Napisze wszystkie jakie mam i jakie mi się znudziły Wiedźmin Dragon Age Mass Effect 2/1 Battlefield 2/Bad Company 2/Vietnam CoD wszystkie części oprócz BO 3 i bo na PS 2 Age of Conan HA Gears of War UT3 Stalker all części Gothic I II III arkania jest do du*y Fallout 3 Resident Evil 5/4 Crysis Dark Messiah MaM Operation Flashpoint 2 ARMA AA CS;S no i chyba tyle jak sobie przypomnę to dopisze.A i podobno Wiedźmin 2 nie będzie miał takich dużych wymagań systemowych.

Link to post
Share on other sites

EA prowadzi aplikację Download Manager. Zakładasz konto, zakupiony klucz wprowadzasz w odpowiednim jej oknie, a gra zostaje automatycznie pobrana i aktywowana (przypisana do twojego konta) - np. MOH2010, Dead Space 2

 

Podobnie ma się sprawa w przypadku produkcji wspierających platformę Steam, z tą różnicą że zamiast programu EADM używasz programu Steam - np. Mafia II, CoD Black Ops

 

Są też gry które pobrać musimy na własną rękę (torrent), a zakupiony klucz pozwala je jedynie aktywować, a co za tym idzie zalegalizować - np. CoD MW, Test Drive Unlimited 2

Link to post
Share on other sites

Właśnie TDU 2 planuje kupić. Czyli w tym wypadku jak ściągnę pirata i sobie go aktywuję tym kluczem to wszystko jest cacy? W razie kontroli nikt się nie przyczepi? Swoją drogą to skąd ci sprzedawcy z allegro mają te klucze?

Link to post
Share on other sites

Nie, wtedy w przypadku kontroli jesteś "czysty". Co do źródeł to hmm... tutaj jest wiele możliwości. Część pochodzi z gier kupowanych za granicą. gdzie są one zwyczajnie tańsze. Sprzedawca następnie oferuje je na allegro, oczywiście z odpowiednim narzutem. Część pochodzi z materiałów promo, no ale nie można też wykluczyć np kluczy nabywanych za kradzione karty kredytowe...

Link to post
Share on other sites

Ja bym zaproponował ArcaniA: Gothic 4 :) Świetna gra

Albo coś tańszego np Orange Box w skłąd kturego wchodzą Half-Life 2, Half-Life 2 Episode 1, Half-Life 2 Episode 2, Team Fortrest oraz Portal :) i to wszystko za niecałe 50 zł :)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...