Skocz do zawartości

Karta graficzna do 800zł


Recommended Posts

Gdybyś mógł dorzucić 200 zł możesz znaleźć GTX 1060 6GB na allegro lub OLX (tylko odbiór osobisty lub allegro).

 

Karta warta swojej ceny 10-15% szybsza od GTX 970. No i na pewno będzie bardziej wspierana.

 

Jeżeli dopłata nie wchodzi w grę to GTX 970.

 

Wersje warte uwagi EVGA SC ACX, MSI gaming, Palit jestream lub super. 

Link to post
Share on other sites

 

 

DawidNL520, dnia 25 Maj 2017 - 20:19, napisał: Wolałbym GTX 1050Ti ponieważ seria 9xx już nie ma pełnego wsparcia Może jakieś przykłady w obecnych grach?
  Może jeszcze nie mogę dać przykładu, ale popatrz co się stało z Keplerem, sam mam GTX 780 i nie narzekam ale w nowe gry nie mogę zagrać na ultra i często muszę zchodzić nawet na średnie z cieniami, tekturami itd.
Link to post
Share on other sites

 

 

Może jeszcze nie mogę dać przykładu, ale popatrz co się stało z Keplerem

Bo Kepler stanowczo różnił się od Maxwella, dlatego niektóre gierki nie były optymalizowane pod dwie różne architektury jednocześnie.

Obecnie Pascal to całkiem podobna architektura jak Maxwell, więc sytuacja jest zupełnie odwrotna. Obstawiam, że jak odpadną, to razem ale czas pokaże.

 

 

Mógłby jeszcze ktoś wyjaśnić czym różni się wersja "mini" od normalnej?

Wielkością, mini stosuje się w małych obudowach.

Link to post
Share on other sites

Maniuox, czemu miałby zapłakać?? Z tego co wrzuciłeś, patrząc sumarycznie, obie karty prezentują podobną wydajność i nie można powiedzieć, że gtx 970 niszczy rx 570. Widzę tutaj kolejnego fanboja nvidii.

 

Według mnie nie warto w tej cenie brać nic innego niż nówki/używki z b.długą gwarancją GTX 1060/RX 570/ RX 480.

Link to post
Share on other sites

Lepiej rx'a 570 według mnie :) Dx 12 już zaczyna wchodzić i to jest nieuniknione ,a w dx12 sobie będzie znacznie lepiej radził niż 1050ti ,czy tam 1060 3gb. Pomijając fakt ,że 1060ce 3gb zabraknie za nie długo pamięci  i i tak nie pograsz na najwyzszych :P 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...