Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Zastosowanie komputera : praca biurowa, Microsoft Office (Word, Excel), odbieranie/wysyłanie maili, przeglądanie internetu; nic bardzo wymagającego

  • Maksymalna kwota : 4000zł

Kiedy zamierzam kupić komputer? : jak najszybciej

Których części potrzebuję : komputer, monitor (>23 cale)

Czy będę podkręcać sprzęt? : nie

Rozdzielczość mojego monitora i model : brak

Specjalne wymagania : dysk 1TB, najlepiej dysk SSD, elegancka obudowa (do biura)

Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) : brak

Własna propozycja zestawu : brak

Inne : proszę żeby zestaw był możliwie jak najcichszy

Bardzo przepraszam, bo zakładałem już taki temat, jednak ze względów finansowych nie mogłem zakupić tamtego zestawu. Obecny komputer nie nadaje się już zupełnie do użytkowania, dlatego szybko potrzebuje zakupić nowy. Z góry dziękuję.

 

Link to post
Share on other sites
1 x  Intel Pentium G4560 /3.5GHz, 3MB, LGA1151, BOX/ 1 x  AsRock H110M-ITX /H110, DDR4, LGA1151/ 1 x  Fractal Design Node 304 white (mini ITX) 1 x  Crucial 8GB 2400MHz CL16 Ballistix Sport LT SILVER 1 x  Western Digital Blue 1 TB 7200rpm 64MB cache SATA600 1 x  GoodRam Iridium PRO 240GB SATA3 (560/530MB/s) MLC 1 x  bequiet! SystemPower 8 400W 120mm 1 x  DELL U2412M (16:10, IPS, 8ms, DP/DVI, USB, pivot) 1 x  SilentiumPC Fera 3 HE1224 v2

 

2989 zł +  Kody na darmowe złożenie i wysyłkę przy zakupie w esc.pl do wpisania w komentarzu do zamówienia: X98TY2AZ + dostawa

 

Mocne 2 rdzeni,  4 wątki w postaci G4560. Tutaj procesor ten spokojnie da radę do w/w zadań. 8 GB DDR4 2400 MHz i jeden slot wolny. Chłodzenie na CPU z 120 mm wentylatorem. Zasilacz od BQ z sporym zapasem mocy na +12V. Całość w formacie mITX. Jeżeli taki format obudowy nie odpowiada, to można brać standardowego mITX bądź mATX. HDD na dane, SSD 240 GB na system oraz soft. Co najważniejsze, monitor 24 cale 16:10 do pracy z tekstem. 

 

Można dopłacać do i5 ale tutaj naprawdę nie wiem czy warto. Chyba, że w Exelu mowa o tysiącach kolumn i wierszy. Można pomyśleć o cichszym zasilaczu ale tutaj trzeba się liczyć z wydatkiem gdzieś o 100 zł wyższym http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=142&products_id=48122 Sam miałem (w sumie mam nadal ale leży z boku) i nigdy nawet go nie usłyszałem a jestem pod tym względem dość wymagający. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...