Skocz do zawartości

2xGTX 580 czy wejdzie??!!


Recommended Posts

Wszystko się zmieści. Nie wiem jak zasilacz ma zahaczać o płytę główną :) Jakby karty okazały się za długie, to w Adv jest opcja demontażu tych koszyków na dyski wiec nie będzie problemu z ich zmieszczeniem.

Link to post
Share on other sites

mam dokładnie tą samą obudowe i tą samą karte i powiem Ci, że też się ostatnio nad tym głowiłem czy druga by się zmieściła, może jakby kable, które mam spięte (żeby się nie walały po obudowie) jakoś lepiej ulokować to pewnie by się zmieściła. Zastanawiam się tylko czy by się od siebie zbytnio nie grzały. Jak nie spróbujesz to się nie dowiesz, w teorii jak się pokombinuje powinna się zmieścić.

 

Więc jak masz tylko pieniądze, to kupuj (o ile jeszcze tego nie zrobiłeś, ale wtedy wątpie że byś nie spróbował) i pewnie dasz sobie radę. Chociaż zastanawiam się, czy zasilacz nie powinien być mocniejszy (1000W). Co prawda jeszcze nigdy nie udało mi się wycisnąć z tej karty 390W (podobno tyle bierze przy maksymalnym obciążeniu), ale skoro się da, to ja bym nie ryzykował z 850W (jak dobry by nie był). Tak czy siak już czuje tą moc.

 

EDIT. Widzę, że wszyscy mają opinię, że wejdzie, cóż pewnie tak (to duża obudowa), ale jak się na to patrzy to na prawdę główka boli jak to ma tam siedzieć :)

Link to post
Share on other sites

głównie mi chodzi o jej wysokość

To co Ty chcesz je pionowo montować :) O jej pojemność nie musisz się martwić, sam mam taką i znam jej możliwości, a tak jak już pisałem wcześniej w razie czego pokombinujesz troszkę z tymi koszyczkami i nie będzie najmniejszego problemu :D
Link to post
Share on other sites

Biorąc pod uwagę, że przeważnie różnica miedzy stockowymi SLI 570, a 580 wynosi jedynie 5%, to po OC mogą być one szybsze. Szczególnie takie Point of View GTX 570 TGT Ultra Charged, która po OC jest wydajniejsza od 580 :/ Po prostu 570 chyba się odrobinę lepiej skalują :D

Link to post
Share on other sites

W tej obudowie zmieszczą ci sie nawet 2xgtx580 założonymi Arctic Cooling Accelero Xtreme Plus :/

 

Jesteś przed kupnem tych kart w sli ?

Tak zamawiam je w poniedziałek, lecz wciąż myślę czy nie lepiej zaoszczędzić trochę kasy i brać GTX 570 w SLI.

Link to post
Share on other sites

Więc jak masz tylko pieniądze, to kupuj (o ile jeszcze tego nie zrobiłeś, ale wtedy wątpie że byś nie spróbował) i pewnie dasz sobie radę. Chociaż zastanawiam się, czy zasilacz nie powinien być mocniejszy (1000W). Co prawda jeszcze nigdy nie udało mi się wycisnąć z tej karty 390W (podobno tyle bierze przy maksymalnym obciążeniu), ale skoro się da, to ja bym nie ryzykował z 850W (jak dobry by nie był). Tak czy siak już czuje tą moc.

http://nvision.pl/Test-kart-graficznych ... ls-29.html

 

Chyba z i7 na pokładzie tak?..

Link to post
Share on other sites

Mogę ci polecić z swojej strony 2XGTX480 + Arctic Cooling Accelero Xtreme Plus na każdą z nich,zależy ci na oszczędnosci to mieścisz się w kwocie 2tyś.zł za wszystko,masz bardzo wydajne chłodzenia które zdadzą egzamin w upalne dni (bo jak wiadomo na 2xgtx580 będzie zdecydowanie cieplej) możesz na nie też założyć Arctica ale będzie dużo drożej już przy samych kartach referencyjnych.Wspominałeś o OC w tym wypadku przy takich chłodzeniach możesz kręcić ile fabryka dała a w gtx580 referent nie pozwolisz sobie na takie zabawy,jak wspominałem przeszkoda to lato/gorąc.Ja będe planował połączyć w ten sposób drugiego gtx480.Pozdro.

 

Zasilacz to Corsair 850W z powodzeniem starczy ja próbowałem do testów na swoim 750 i hula.

Link to post
Share on other sites

2x 580 GTX OC + i7 950 OC biorą 720W w Full Stresie. Jeśli autor ma Corsaira AX850W to nie powinno być najmniejszych problemów, resztę modeli znam trochę słabiej.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...