Skocz do zawartości

Problem z komputerem :/


Recommended Posts

Witam, około 4 miesiące temu kupiłem komputer- cóż za piękna chwila, przywoże do domu, rozpakowywuje, wszystko git, instaluje windowsa, potem sterowniki, i dziwnym trafem dostałem uszkodzoną kartę- po instalacji sterowników komputer wariował, pojechałem nastepnego dnia do serwisu, wysłano karte do gigabyte, odesłano, błąd nadal sie powtarzal a pisało że naprawili, następnym razem jak wysłałi to znowu to samo (szlag może człowieka trafić) i po 1.5 miesiacu zwłoki wkońcu dostałem komputer z tą samą kartą ale naprawioną (siadł jakiś układ zasilania czy coś w tym stylu), wszystko git, ale nurtuje mnie jedno - chyba powinienem mieć większą wydajność w grach, kolega który ma sprzęt gorszy (ma HIS radeon 5870, phenoma 965) ma lepsze wyniki w grach, miałem problem z dyskiem na windows 7, np jak cos kopiowalem (dawałem zajęcie dyskowi) komputer poprostu nie wyrabiał (albo dysk) i były przycinki, mam teraz XP i nadal jest te przycinanie kompa ale mniejsze. Więc moi drodzy forumowicze, co może być problemem z kompem.. Te wyniki w grach, i ten dysk mnie zadziwia. (w benchmarku 06, jak podkreciłem mojego i5 760 do 3.41 miałem wynik 21.5k)

 

Mój sprzęt:

Karta Graficzna: Gigabyte Radeon 5870 (UD)

Procesor: Intel i5 2.8 x4*3.2

Mobo: MSI h55-gd65

Ram: 4gb goodramy 1333 mhz

Zasilacz: OCZ 600w Stealthxstream ver.2

Monitor: Benq G2222HDL FULL HD (1920 x 1080)

 

Więc proszę, może mi ktoś pomoże co jest nie tak, bo jestem troszke załamany, taki assasssin creed 2 powinien chodzic na 60 fps jak nic (zablokowane maksymalny fps na 60) na full, a chodzi ze spadkami do 50/40, wiec jest dyskomfort gry, proszę o pomoc!

Link to post
Share on other sites

kolega który ma sprzęt gorszy (ma HIS radeon 5870, phenoma 965) ma lepsze wyniki w grach

 

Mój sprzęt:

Karta Graficzna: Gigabyte Radeon 5870 (UD)

Procesor: Intel i5 2.8 x4*3.2

Mobo: MSI h55-gd65

Ram: 4gb goodramy 1333 mhz

Zasilacz: OCZ 600w Stealthxstream ver.2

Monitor: Benq G2222HDL FULL HD (1920 x 1080)

 

he, to mi się podobało.

pii, a i5 - w granicach bledu pomiarowego

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...