Skocz do zawartości

Tania karta graficzna


Recommended Posts

Potrzebuję zwykła kartę graficzną ,taką która pozwoli mi oglądać filmy i korzystać z internetu.Chodzi o to że ma to być jak najtańsza karta ale sensowna nie jakieś badziewie które po miesiącu się rozleci :)Karta ma działać na Windows 10 ,może być to karta używana .Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Odpalasz jakieś gry???

 

Określ budżet, ale do internetu powinna wystarczać integra, sprecyzuj swoje potrzeby?!


Jakie problemy??


Jaki masz monitor (jakie ma wejścia sygnału vga, dvi, hdmi, dp)???

Link to post
Share on other sites

Właśnie o problemach założony mam inny temat dla tego nie chcę zaśmiecać forum .Najchętniej to sprzedałbym ten sprzęt i dołożył do laptopa ale ciężko to sprzedać a w Toruniu skupu nie ma .Na razie mam pomysł żeby kupić coś bo z kartą graficzną działało wszystko.Chcę wydać jak najmniej bo grac na pewno nie będę .


Monitor to iyama g master 144hzz 


1x DisplayPort  , 1x DVI-D  , 2x HDMI 

Link to post
Share on other sites

Do 150 zł tak planowałem, ale jak widać taniej też się uda :)


https://pl.webuy.com/product.php?sku=SGRANVIGTX4601#.WRGiyVWLSUl

 

https://www.morele.net/karta-graficzna-asus-geforce-210-1gb-ddr3-64-bit-hdmi-dvi-d-sub-box-en210-silent-di-1gd3-v2-lp-363371/

 

a czy te karty się nadają ?


bo zdaję mi się że do tej drugiej problemu ze sterami nie powinno być 

Link to post
Share on other sites

webuy wymiana gier głównie można też tam sprzedać telefon itd komis czy coś w tym stylu

ze sterownikami nie będzie problemu ?

 

Specjalnie sprawdzałem przed dodaniem posta z propozycją - nie ma problemów ze sterownikami pod Win 10, są dostępne. 

 

 

"Będzie, karta straciła wsparcie."

 

Sterowniki są z 2016.12.14 pod Win 10 64 bit.

 

Co Ty byś chciał od tak starej karty ? Pograć w Wiedzmina 3 i GTA 5 ? :o czy tam w Prey-a ? 

 

Autor wyraźnie napisał, że karta ma być do filmów netu itp. bo do tego właśnie się nadaje. 

 

 

Jak ktoś chce grać to kupuje minimum GTX 1050 lub RX 470.

Edytowane przez Pankracy666
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...