Skocz do zawartości

Recommended Posts

witam. mógłby mi ktoś podać najtańszą sensowną płytę 4 banki pamięci ram pod i5 7400?

 

i wie ktoś może jak to jest z tymi kodami na darmowe złożenie / wysyłkę zestawu na esc lub morele? pewnie działają od określonej ceny zestawu?

Link to post
Share on other sites

MSI B250M PRO-VDH / Gigabyte GA-B250M-DS3H

 

 

 

Tak

 

dzięki.jak byś mógł jeszcze podać zasilacz jakiś do 200zl który pociągnie i5 7400 i gtx 1060 lub gtx970.

 

ramy zapewne do zastawu wezmę goodram play CL15 2x4 2400mhz, chyba lepszych w tej cenie nie ma?

 

I jak byś wiedział od jakich cen zaczynają działać kody na darmowe złożenie / wysyłkę to fajnie by tu było napisać bo nie wiem czy będę brał kartę graficzną przez co cena zestawu byłaby poniżej 2000

Link to post
Share on other sites

 

 

dzięki.jak byś mógł jeszcze podać zasilacz jakiś do 200zl który pociągnie i5 7400 i gtx 1060 lub gtx970.

 

XFX 450W Pro Series

 

 

 

ramy zapewne do zastawu wezmę goodram play CL15 2x4 2400mhz, chyba lepszych w tej cenie nie ma?

 

Tak jest

 

 

 

I jak byś wiedział od jakich cen zaczynają działać kody na darmowe złożenie / wysyłkę to fajnie by tu było napisać bo nie wiem czy będę brał kartę graficzną przez co cena zestawu byłaby poniżej 2000

 

 W morele masz od 1500 zł, w esc.pl chyba tak samo 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Napisano (edytowane)

 

 

i jeszcze ostatnie pytanie jeśli wiesz. zastanawiałem się między gtx970 a gtx1060 6gb ale zobaczyłem ze na morele jest teraz rx570 4gb gigabyte za 850 a w podobnej cenie znajdę używkę gtx970 więc nie wiem co wybrać. Wydajność jak i pobór mocy podobny do 970 a do 1060 6gb jednak trzeba dopłacić te +/- 350zł.

Edytowane przez kajtek.
cytat
Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie RX 570. Wydajność na zbliżonym poziomie. Wszystko zależy od danego tytułu. Raz wygrywa RX, raz 970tka. Niemniej masz nową kartę z sklepu z pełną gwarą, lepszym wsparciem, z pełnymi 4 GB pamięci. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...