Skocz do zawartości

Nowy telefon koniecznie z wymienną baterią


Recommended Posts

Witam.Powoli rozgladam sie za nastepcą dla mojego wysluzonego juz 4-letniego Samsunga Galaxy s2 :)

Podstawowe kryteria wyboru to wymienna bateria i w miare mozliwy dlugi czas pracy na niej.

Telefonu bede uzywal glownie do podstawowych codziennych rzeczy - rozmowy, smsy, przegladanie internetu, sluchanie muzyki, robienie zdjec czy nagrywanie filmow (w zadne gry nie bede gral).

Seria LG odpada ze wzgledu na znane problemy z plyta glowna w tychze telefonach.

Warto zainteresowac sie moze Lumią 950 XL czy sobie odpuscic ?

Budzet mysle tak do 1500 zl :)

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites

 

 

Podstawowe kryteria wyboru to wymienna bateria

I na samym początku musisz wykreślić 99 % telefonów.

Teraz wszystkie nowe mają niewymienne. Powiedz, dlaczego Ci zależy na tym?

 

 

Warto zainteresowac sie moze Lumią 950 XL

Średnie spasowanie obudowy, przez wymienną baterię. Umierający system. Braki w sklepie z aplikacjami. Zdecyduj sam. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Szczerze mowiac to troche mam obawy w razie jakiegos zawieszenia sie telefonu nie trzeba bylo udac sie do serwisu, szczegolnie po uplywie gwarancji.Pewnie przyzwyczajenie z obecnego s2 ze w razie jakichkolwiek problemow reset poprzez wyciagniecie baterii i gotowe :)

Link to post
Share on other sites

Ja mimo to myślę, że na 950tce da się zrobić wszystko, a Microsoft wciąż wspiera 950/XL. A można 950tkę mieć już za połowę Twojego budżetu...  Nie skreślajmy jej całkowicie.

 

Autor będzie telefonu używał do podstawowych rzeczy przecież, a nie szukał wymyślnych aplikacji. 

Możesz spytać tego użytkownika o wrażenia z użytkowania Lumii 950 -> http://forum.benchmark.pl/user/74021-drvansteiner/ :)

 

Porównanie aparatu Lumia 950 vs iPhone 7 Plus (3,5 tysiąca złotych) 

 

 

Całkiem "świeża" recenzja, bo ma niecały rok: 

Edytowane przez Voidereles
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jeszcze sie zastanawiam ale raczej wezme ta Lumie 950 (doplata 300 zl do wersji XL za 0,5 " wiecej jakos mnie nie przekonuje).

Z tego co widze to jest problem z dostepnoscia tych telefonow.

Link to post
Share on other sites

Mimo, że nie chcesz LG, to poleciłbym Ci G5. Jest w Twoim budżecie, wydajnościowo nie powinien Cię zawieść przez najbliższe parę lat. Znajoma ma i bardzo go chwali, upadł wiele razy, nie obchodzi się z nim jak z jajkiem (widzę codziennie jak go użytkuje) i jeszcze nie był w serwisie. Jeżeli chodzi o zdjęcia to w trybie mamlanym robi ekstra zdjęcia (pewno w automacie też niezłe), na prawdę byłem pod wrażeniem.

 

Co do Twojej rozterki odnośnie wielkości wyświetlacza - bierz większy, bardzo fajnie się użytkuje duże wyświetlacze. Mam 5,7" w Nocie 3, na początku się obawiałem tak dużego, ale po 2-3 dniach się przyzwyczaiłem i teraz bym nie brał mniejszego :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Z tego co widze to jest problem z dostepnoscia tych telefonow.

 

Na allegro jest kilka dostępnych, nowych z FV i gwarancją producenta - niestety, tylko w wariancie XL:

https://allegro.pl/kategoria/telefony-komorkowe-165?string=lumia%20950&order=d&bmatch=base-relevance-floki-5-nga-ele-1-5-0511&buyNew=1&vat_invoice=1&gwarancja=Producenta

 

950-tki są na Ceneo w 3 sklepach.

Edytowane przez radosuaf
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...