Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam !

Zainteresowal mnie abonament w Play

Jest promocja na LongPlay 69 (dawna cena 79) w tym 350min do wszystkich sieci i stan darmowy w Play przez caly okres umowy.

Dodatkowo (jako ze mam pley- na karte) za przeniesienie swojego numeru + 100min przez 6 miesiecy czyli 450min do wygadania do wszytkich sieci.

 

 

Chyba warto wziasc taki abonament ?

Czy moze cos innego ?

Link to post
Share on other sites

Z pakietu złotówek również liczą się darmowe minuty.

Ogólnie masz xxx darmowych minut i pakiet złotówek, które możesz przeznaczyć na minuty/SMS/MMS (łącznie da Ci to maksymalną ilość tych 350min).

Link to post
Share on other sites

kubbak przepraszam musze dokaldnie wiedziec....

 

Czyli teraz rozumie to tak : darmowe minuty = 350min + pakiet zlotowek (100zl) = 350min = lacznie 700min ? O_o

Jak przekrosze te 700min to doliczaja dodatkowe koszty do abonamentu...

Tak?

 

Nie wiem czy mozna ale to link do promocji:

http://www.playmobile.pl/pl/oferta/play ... tA=LONG_69

Jezeli nie mozna to prosze usunac link.

Link to post
Share on other sites

kubbak mam jeszcze do Ciebie pytanie :

 

Wszedlem wlasnie do Play24 i po zalogowaniu wchodze w Uslugi i tam mam pokazane jakie opcje mam wlaczone i mam : internet 250mb wlaczony i kwota jaka tam widnieje to 20zl, a mialem miec przez 3 miesiace za darmo, to lepiej to wylaczyc od razu ? Tak samo mam wlaczone Nowy Pakiet 100 minut do wszystkich i kwota obok 9zl - to wszystko dodatkowo nalicza do abonamentu czy wchodzi w sklad abonamentu ?

 

Dodam ze w Promocyjne MB wodnieje : 145mb

Noi mam ustawiona muzyke na czekanie tez doliczaja te 2zl czy w ramach abonamentu?

Link to post
Share on other sites

Prawdopodobnie zostanie udzielony rabat w wysokości tych bonusów, choć ja w P24 mam np. "nazwa pakiet - xx zł" i "nazwa pakietu - promocja - 0zł":

Nieograniczone połączenia w Play - promocja 0.00 PLN Abonamentowa włączony

Nieograniczone połączenia w Play 19.00 PLN Abonamentowa wyłączony

 

Najlepiej przedzwonić do BOA i tam Ci wszystko wyjaśnią.

 

Muzyka na czekanie - pierwszy miesiąc jest za free, reszta 2zł.

Link to post
Share on other sites

Heh, zacząłem rozbijać wszystko dla Fresha, próbując policzyć co się bardziej opłąca, no i wyszło że jednak abonament, nawet przy uwzględnieniu pakietu 30 zł za 10 zł. Zależy co kto woli - ja wolę płącić za coś, z czego faktycznie korzystam (czyli prepaid) i nie być niczym uwiązany, ale rozumiem, jak ktoś chce mieć abonament z dużym pakietem minut.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

HaHaHa Long Play69 :):P

 

59zł * 24 = 1416zł

 

A ja mam abonament w PLAY za 16zł!!

 

*Umowa na 12 miesięcy

*70 minut do wszystkich sieci

*darmowe połączenia do PLAY

*darmowe połączenia na stacjonarne

*internet 512MB

 

Wszystko to przez cały okres trwania umowy (12 miesięcy bez telefonu)!!

 

16zł * 12 = 192zł

 

Za resztę kupię se dobry telefon :)

Link to post
Share on other sites

Musiałbyś spytać się swojego doradcy jaką ma ofertę przy > 20 kartach.

haha a co ma 20 kart do mnie?

Co może mam 20 abonamentów podpisać żeby każdy po 10zł pewnie wyszedł? Haha

 

Tu chodzi o jeden nr ...

 

Wg. mnie nie ma lepszej oferty na rynku!! A może się mylę?

Link to post
Share on other sites

A może się mylę?

Mylisz się. W firmie mamy abo za 30zł/msc przy czym dostajemy do tego 600min (Play i stacjonarne za free) i 45zł/msc 1200min (Play i stacjonarne za free).

Mowa o uśrednionych cenach netto podczas trwania całej umowy (pierwsze ileś tam miesięcy jest taniej, reszta drożej ale suma sumarum wychodzi odpowiednio 30 i 45zł na msc).

 

haha a co ma 20 kart do mnie?

A ma to, że wtedy są dużo lepsze możliwości negocjacji. Zapewne przy jeszcze większej ilości aktywnych kart oferta byłaby jeszcze lepsza.
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...