Skocz do zawartości

GTA4 EPISODE FROM LIBERTY CITY


Recommended Posts

Witam tak jak w temacie , można zrobić folder commandlie.txt jak w gta 4 ?

I jaka by był anajlepsza komenda

gram ful hd 1920x1080

athlon x4 3.2ghz

hd 5770 1gb

i byly jakies komendy ze gra idzie na wysokich deatlach?

Z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

No nie zabardzo bo gdy np wezme 800x600 i np cos na very high i grafa uzywana 700/1011 mb to dalej sie tnie a ten folderek z komendami prawdopodobierz pomaga tylko ja nie mam pojecia jakie to by mialby byc komendy bo gydbym wiedzial posta by nie bylo ; )

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Wgraj wszytskie patche do EFLC i prosze masz Commandline " -novblank -norestrictions -nomemrestrict -availablevidmem 1.0 -frameLimit 0 -noprecache -stereo -noswapdelay -percentvidmem 1.0 -notimefix -DX10 /high" mysle ze powinno pomoc. w sumie nie potrzebne Ci to " -availablevidmem 1.0" ale to twoj wybor. Pamietaj najpierw utworz w notatniku plik o nazwie Commandline i po tem wklej to Co Ci podalem . Tylko pamietaj wklej po spacji na poczatku. Pozdrawiam mam nadzieje ze pmoglem.

Link to post
Share on other sites

Wiedz ze to nie wina twojego sprzetu tylko samej glownie gry. Ta gra jest przekonwertoweana z konsoli na PC wiec nic tu zabardzo nie poradzisz. Poprostu producent troszke zawalil sprawe.

 

Noo kolega ma racje ! na Konsole cud miód a PC ? aż się płakać chce ! więcej jest takich gier ze na pc dennie chodzą ;/ .

Link to post
Share on other sites

niema co się oszukiwać wasze karty to średnia półka cenowa, a jak chce się grać we wszystko na maks trzeba niestety wybulić....

Ale kolega nie powie że dwa radki 5870 to jest słabe rozwiązanie, czy nawet średnie.

Link to post
Share on other sites

Panowie kupcie sobie oryginały a nie narzekacie że spiracona gra zle wam chodzi.

Kolejny post w necie, w którym ktoś pisze, że gry działają płynnie i bez problemów, jeżeli są oryginalne.

 

Mam oryginalnego Battlefield Bad Company 2 i gra na siódemce mrozi system, albo sypie BSoD'em.

Na XP jeszcze mi się nie zdarzyło, ale aktualnie testuje.

 

Co to jest za różnica czy gra jest oryginalna czy też nie?

Przecież pirat to nie jest oddzielnie pisany kod, tylko ominięte zabezpieczenia.

 

W kwestii GTA powiem, że ta gra ma humory. Zresztą ktoś coś takiego chyba wcześniej napisał. Jednym nie idzie grać na SLI czy CF, drugim działa płynnie na konfiguracjach z GTX 260 na pokładzie i maksymalnych ustawieniach.

U mnie działa płynnie podstawa jak i dodatek, ale ja gram na rozdziałce 1280x1024, więc pewnie dzięki temu tak jest.

Link to post
Share on other sites

Spirit chodzi o to że wiekszość osób ktore mają problem z Gta 4 nie ma zainstalowanego patcha który w 90% rozwiązuje problem płynności. Gra jest tak skonstruowana iż po odpaleniu automatycznie narzuca nam instalacje najnowszego patcha jeżeli tego nie zrobimy poprostu sobie nie zagramy, stad wniosek że połowa tych co narzekają jadą na piracie. Wiadomo że gra jest wymagająca i dali troche ciała z optymalizacją i nie ma sie co spodziewac że na srednim sprzecie wszystkiego na full. Ale nie potrzeba też niewiadomo jakiego kompa żeby sobie pograć na przyzwoitych ustawieniach.Najlepiej zjechać z cieniami.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...