Skocz do zawartości

Czy taki zestaw wystarczy do gier? posiadana kwota 1800zl


Recommended Posts

Witam mam pytanie czy taki zestaw nada sie do gier^^?

 

Komputer jest mi potrzebny tylko i wyłącznie do gier

  • Kwota jaka posiadam to 1800zl
  • Zamierzam kupic dzisiaj potrzebne mi części 
  • Potrzebuje płyty głównej, procesora, ram.
  • Myślę, że chcial bym kiedyś podkręcić sprzet
  • Mój monitor posiada rozdzielność 1440x900
  • Nie mam specialnych wymagań chciał bym mieć w miare dobry komputer do gier^^
  • Tak posiadam juz karte graficzną: Karta graficzna MSI GeForce GTX 660, 2GB DDR5 (192 Bit) OC, HDMI, DVI, DP (N660-2GD5/OC), zasilacz LC-POWER 600W
  • Moja propozycja to:
  • Procesor: Intel Core i5 7600k 3.8ghz
  • płyta głowna: MSI m270 bazooka
  • Ram: nie mam pojęcia ^^
Edytowane przez xmateunio
Link to post
Share on other sites

Do LOL'a i CS'a taki GTX 660 wystarczy, do wieśka potrzebujesz mocniejszej karty. Ja bym sobie dał spokój z OC i tym samym zaoszczędził na wydajniejszą kartę graficzną.

Obudowę też wypadałoby zmienić bo ta delikatnie mówiąc to piekarnik niskiej jakości.

 

 

1 x Intel Core i5-7400 /3.0GHz, 6MB, BOX, LGA1151/1 x AsRock H110M-DGS /intel H110, DDR4, LGA1151/1 x GoodRam 8GB 2400MHz CL15 Play1 x SilentiumPC Regnum RG2 (Pure Black)1 x OCZ CoreXStream 500W 120mm

1565zł
 
 

Jak będziesz czuł niedosyt w nowszych grach, a tak pewnie będzie sprzedajesz 660 i wrzucasz używaną z gwarancją GTX 1050TI.


Wydajny CPU 4 rdzenie / 4 wątki, 8GB pamięci DDR4 z możliwością rozbudowy, obudowa z piwnica i dwoma 120mm wentylami w komplecie, do tego PSU Z dużym zapasem mocy i kompletnym okablowaniem.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...