Skocz do zawartości

iphone najlepszy do internetu(2500 zł.)


Recommended Posts

Bierz Samsunga Galaxy S, a nie jakiegoś syfiastego ajfona.

tez jestem bardziej za Galaxy S lub HTC Desire HD w tej cenie niż jabuszko

Dokładnie. Ciekawa jest także Motorola Milestone 2. Ma wysuwaną klawiaturę qwerty co jest bardzo przydatnym "dodatkiem".
Link to post
Share on other sites

Tylko i wyłącznie telefony z Androidem, iPhonem podniecają się jedynie osoby pokroju prowadzącego program Gadżet na TVN Turbo, jemu nawet pilot Samsunga do DVD się nie podobał :D.

 

SGS będzie świetnym wyborem i za o wiele mniejszą cenę, od wiadomo czego.

Link to post
Share on other sites

A wiec byłem uzytkownikiem iphona 3G, ostatnimi czasy przezucilem sie na Xperia X10 z androidem i przyjemność z uzytkowania oraz funkcjonalność iphona (po jailbreake-u) była duzo wieksza ogolnie wi-fi miało lepszy zasięg panel dotykowy pracował lepiej i przedewszystkim moglem bez problemu uzytkowac go nawet w najwiekszym słońcu co niestety sprawia trudność przy Xperi. Ogólnie brałbym iphona 4 (moze poprostu zabardzo przywiązałem sie do iOS). Oczywiście kazdy telefon z androidem to tez dobry wybór. Zalezy poprostu jak uzytkujesz telefon i do czego jest ci potrzebny. Do internetu = iphone 4 (wieksza rozdzielczość, multitouch, lepszy panel dodytkowy).

Link to post
Share on other sites

Co rozumiesz przez kilka zakładek? Chodzi ci o karty w przeglądarce? Oczywiście że jest.

 

@Mixtape Nie wiem dlaczego mówisz że Xperia X10 jest do du*y. Owszem są lepsze telefony z androidem, ale ten telefon też jest fajny. No i nie rozumiem twojego wstrętu do iPhone'a, mi np. bardziej się podoba iPhone (interfejs, aplikacje itd.) i uważam Galaxy S i spółkę za tę samą klasę i jakoś trudno mi obiektywnie określić który z tych telefonów jest lepszy, po prostu ludzie mają różne wymagania co do smartfona. :D

Link to post
Share on other sites

HTC HD2 z zainstalowanym Androidem :D

He he akurat ostatnio z kolegą testowaliśmy który szybszy-HD2 vs Iphone4 w szybkości otwierania stron www.

HD2 na androidzie nie miał szans na każdej z możliwych przeglądarek,na iphone4 testowana była safari i skyfire (skyfire minimalnie szybsze od safari).

Link to post
Share on other sites

.No i nie rozumiem twojego wstrętu do iPhone'a

Miałem iPhone 4 przez 2 tygodnie, potem sprzedałem go i kupiłem Galaxy S. I nie żałuję tej decyzji. iPhone to jest konsola do gier nic po za tym. Android jest otwartym systemem dlatego jest znacząco lepszy od iOS.
Link to post
Share on other sites

iPhone to jest konsola do gier nic po za tym. Android jest otwartym systemem dlatego jest znacząco lepszy od iOS.

Wszystkie takie same gry i aplikacje dostępne na oba systemy zawsze są przynajmniej trochę lepsze na Iphone4.

Czego nie ma na iOSa co ma android?

Ps.na Android markecie te same gry co na iOSa są droższe! np: popularna strategia Uni War która na iphonea kosztuje 3zł,a na androida 15zł!

Link to post
Share on other sites

Widzę, że na forum wpadła banda fanatyków iPhona, który porównują telefony nie z tej samej klasy (SE X10 & iPhone 4/3GS).

 

Nalovp, ile masz darmowych i dobrych aplikacji na iOS? Bardzo małą ilość. Na Androida można mieć wszystko za darmo, trzeba tylko wiedzieć gdzie szukać. Osobiście nie kupiłem do tej pory żadnej aplikacji z Marketu, wszystko ściągam za darmo z internetu. I nikt poważny kto użytkuje telefon, nie bawi się w gry. Sam używam jedynie aplikacji do śledzenia wyników wyścigów, informacji i innych podobnych.

Link to post
Share on other sites

Nie no, ja rozumiem że komuś się nie podoba iPhone, wiadomo. Android ma właśnie ten plus że jest dużo darmowych aplikacji - a iPhone że ma dużo aplikacji. :D Osobiście uważam i Androida i iOSa za świetne systemy, trudno mi określić który lepszy. W każdym razie na pewno bym nie powiedział że SGS jest dwa razy lepszy od iP albo na odwrót :menda:

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...