Skocz do zawartości

[ZAMIENIE] Komputer stacjonarny na Laptopa


Recommended Posts

Witam!

 

Jeżeli chcesz mi zaoferować laptopa z grafiką Intel GMA- nie fatyguj się, od razu mówię stanowcze NIE :(

 

Interesowała by mnie wymiana PC na Laptopa. Nie jestem do końca przekonany więc jeżeli mnie jakaś oferta "zauroczy" to duża szansa, że dojdzie do wymiany. Komputer to:

 

AMD Athlon II 620 (świetnie się kręci- na tej płycie głównej maks to 3.6 GHz, u poprzedniego właściciela szedł świetnie na 3.8 GHz, a na 4.0 GHz startował- więc kto wie, możliwe, że wymiana na porządną płytę główną i może uda się przekroczyć 4.0 GHz) -Pudełko zastępcze od Phenoma II 955 Be od którego mogę dodać chłodzenie gratis- chyba, że spieniężę je wcześniej. Jeżeli ktoś chce linki do testów tego otóż procesora na PW mogę podać linki.

 

Scythe Mugen 2 Bardzo wydajny i ciche chłodzenie, bez OC w idlu około 30*C -BOX

 

Gigabyte GA-MA790X-DS4 -Pudełko zastępcze

 

2GB Kingston CL5 800MHz -BOX jeżeli można to tak nazwać... plastikowe opakowanie + karteczka

 

HiS Turbo Radeon HD4890 900/1000 -BOX

 

Samsung F3 500GB -OEM

 

Chieftec CTP-450-12G Green Angel Zasilacz który krótko był w sprzedaży... lecz 396 W na linii 12V to nie jest zły wynik- utrzyma każdy zestaw (nie wspominam o zachłannych kartach 2 rdzeniowych bądź CF/SLi) -BOX

 

DVD-RW ATAPI iHAS120 Sata Dobrze nagrywa i czyta- nie mam zastrzeżeń. -OEM

 

CD-RW LG Nagrywarka CD- obecnie nie podpięta więc nie wiem czy nagrywa- ale kiedyś spisywała się świetnie :) Jest nagrywarka DVD więc tą zawsze można komuś opchnąć za przysłowiowe piwo :) -OEM

 

Obudowa Stary blaszak- lecz wszystko się mieści i nie ma problemu. -OEM ;)

 

AAB 120mm Wentylator postawiony bokiem w obudowie dmuchający na grafikę (kiedyś miałem dosyć ciepłą kartę- Asus HD 4870 1GB na glaciatorze). -BOX

Mogę dodać i tak mi nie potrzebny wybity wentylator firmy AAB 80mm -BOX

 

Mogę dołączyć klawiaturę o niskim profilu klawiszy A4Tech KL-23MU -świetna ze względu na wygodę pracy na niej, do tego szybki dostęp do 1 gniazda USB, gniazda mikrofonowego i słuchawkowego. -OEM (chyba, że ktoś potrzebuję pudła na mus to mogę poszukać)

 

Ewentualna opcja- dołączenie monitora LG Flatron L1753TR jeżeli oferta będzie na prawdę fajna. Monitor w świetnym stanie- posiada jedynie małą plamkę przyciemnioną (kot strącił monitor i zatrzymał się matrycą na kancie półki pod monitor- lecz z czasem ta plamka wyjaśniała- więc możliwe, że trochę czasu jeszcze i ślad będzie jeszcze mniejszy). -BOX

 

Czego oczekuję? Laptopa... takiego by można było w coś czasem pograć :) Nie mówię o Crysisie na maks detalach... ale żeby można było tego Crysisa uruchomić i płynnie pograć. Matryca nie niższa niż 15". Mile widziane sprawna bateria- trzymające chociaż godzinę (jak będą 2 to będę wniebowzięty). W grę wchodzi wymiana Hand-2-Hand... czyli spotykamy się w Krakowie (Galeria Krakowska) bądź w Katowicach (giełda komputerowa koło dworca) lub jak ktoś jest z okolicy Trzebinii/Chrzanowa to super.

 

Pozdrawiam i oczekuję ofert.

Paweł

 

PS. Kontakt: GG- 8880891 lub Prywatna wiadomość

Zainteresowanym wyślę zdjęcia.

 

PS2. Mogę podpowiedzieć, że szczególną uwagę budzą laptopy Asusa serii G50 i następne :P

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...