Skocz do zawartości

Recommended Posts

Czesc,

planuje wymienic swojego i3 2120 na jakas i5 po kosztach. Ktory model byscie mi polecili, cena-jakosc. Planuje uzywke z ebaya za jakies 50-70 euro. Tak po staremu myslalem o 2400/2500, ale moze macie lepszy pomysl. Zalezy mi na tym, zeby juz sobie uruchomic jakies gry typu bf1 na minimalnych by dalo sie grac. Moja karta to r9 280x, 8gb ram.

Edytowane przez ZQooS
Link to post
Share on other sites

Czesc,

planuje wymienic swojego i3 2120 na jakas i5 po kosztach. Ktory model byscie mi polecili, cena-jakosc. Planuje uzywke z ebaya za jakies 50-70 euro. Tak po staremu myslalem o 2400/2500, ale moze macie lepszy pomysl. Zalezy mi na tym, zeby juz sobie uruchomic jakies gry typu bf1 na minimalnych by dalo sie grac. Moja karta to r9 280x, 8gb ram.

Na i3 zagrasz spokojnie ,ale wymiana na 2500,lub 3470 zwyz zależy co trafisz taniej się opłaca teraz.

Nie wiadomo jakie masz mobo bo to ważne jest.

Ivy ma pcie 3.0 lepszy kontroler pamięci co jest ważne i warte o tym napisać.

Co myślicie o zestawie:

 

ASUS P8P67-M i i5 2500K 3.3 GHz BOX podkręcony na 4.0 Ghz. Pójdzie stabilnie ?

Chce za małą cenę złożyć kompa do gier a AMD FX 8350 to przestarzałe g***o grzejące się do 75 st w stresie...

pójdzie ale będzie się grzać przez boxa,do tego dochodzi hałas.

FX w pewnych zastosowaniach ujdzie,jako całość niezbyt udany.

Link to post
Share on other sites

Na i3 zagrasz spokojnie ,ale wymiana na 2500,lub 3470 zwyz zależy co trafisz taniej się opłaca teraz.

Nie wiadomo jakie masz mobo bo to ważne jest.

Ivy ma pcie 3.0 lepszy kontroler pamięci co jest ważne i warte o tym napisać.

pójdzie ale będzie się grzać przez boxa,do tego dochodzi hałas.

FX w pewnych zastosowaniach ujdzie,jako całość niezbyt udany.

 

Ok. Chodzi o to by nie było zacięć z kartą Asus GTX 970 Strix 4 GB przy i5 2500K (bottleneck). Nie musze od razu podkręcać na 4.0 Ghz...

Może ktoś ma udostępnić wyniki z 3DMark (Fire Strike) w konfiguracji:

 

Płyta ASUS P8P67-M

Procesor i5 2500K

Karta GTX 970 4 GB

Edytowane przez Zenton
Link to post
Share on other sites

Płyta głowna:   ASUS P8H61-M LX R2.0.

Co do tego Xeona, cos mi swita, ze chciales kiedys tam i3 na wlasnie ten wymienic. W takim razie jakis i5 2500, czy ten xeon bedzie lepiej oplacalny? Dzieki za odpowiedzi ;) Co do allegro, nie musicie sie klopotac z linkami, bo ja niestety tylko paypallem dysponuje.
 

Edytowane przez ZQooS
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...