Skocz do zawartości

Komputer do 3k max + monitor/ system


Recommended Posts

Witam, potrzebuje zakupić cały komplet tj. komputer/system/monitor. Wypadłem dawno temu z branży więc proszę o pomoc.

  • Zastosowanie komputera :Gry/filmy
  • Maksymalna kwota :3k
  • Kiedy zamierzam kupić komputer? :do tygodnia max
  • Których części potrzebuję :wszystko
  • Czy będę podkręcać sprzęt? :nie
  • Rozdzielczość mojego monitora i model :brak
  • Specjalne wymagania :myślałem o czymś na rx4xx plus monitor freesync ?
  • Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) :brak
  • Własna propozycja zestawu :brak-pisze z pracy, część www zablokowane:)
  • Inne :

Myslałem nad zestawem opartym na radeonie 480 jeśli się upchnie i monitorze freesync ( chyba, że to zły pomysł ), win10 jeśli się zmieści do 3k ( jeśli nie to do miesiąca kupię osobno ). Komputer ogólnie do wszystkiego ( gry - starsze nowsze ) FHD mile widziane.

Z góry dzięki za pomoc.


Chciałbym już coś mieć gotowe do zamówienia, proszę o pomoc :|

Link to post
Share on other sites

1 x Western Digital Blue 1 TB 7200rpm 64MB cache SATA6001 x Intel Pentium G4560 /3.5GHz, 3MB, LGA1151, BOX/1 x AsRock H110M-DGS /intel H110, DDR4, LGA1151/1 x GoodRam 8GB 2400MHz CL15 Play1 x Asus Radeon RX 480 Dual 4GB DDR5 256bit (1286/7000)1 x Samsung S24F350FHUX (PLS, 4ms, HDMI)1 x Microsoft Windows 10 Home OEM 64Bit PL1 x SilentiumPC Brutus M10 Pure Black (b/z)1 x OCZ CoreXStream 500W 120mm

3062zł
 
CPU 2 rdzenie / 4 wątki  /  8GB RAM 2400MHz  /  RX 480, wszystko w małej obudowie, zasilacz z zapasem mocy. 
Jest 24" monitor z FreesYnc wraz z systemem WIndows 10.
 
Zestaw upchany, mimo to masz możliwość rozbudowy o wrzucenei z czasem mocniejszego CPU, dorzucenia RAM, wentyli dla lepszej cyrkulacji powietrza.
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...