Skocz do zawartości

Klawiatura mechaniczna ~450 PLN


Recommended Posts

Witam serdecznie

 

  1. twój budżet: 400-450 PLN im mniej tym lepiej (jestem w stanie nagiąć budżet do 500 jeśli będzie to niosło ze sobą  wymierne korzyści).
  2. jaki chcesz rodzaj klawiatury (membranowa czy mechaniczna) Mechaniczną.
  3. w jakie gry grasz? Ostatnimi czasy głównie overwatch, jednak nie stronie też od interesujących nowości pojawiających się na rynku.
  4. czy masz masywne dłonie czy nie? Nie
  5. czy dużo piszesz na klawiaturze? Średnio, jednak zdarza się, że muszę skrobnąć jakiś dłuższy tekst.
  6. czy ma to być klawiatura w 100% pod gry? 65% gry 35% pisanie
  7. czy chcesz podświetlenie? Nie jest wymagane. Jeśli będzie to się nie obrażę.
  8. czy chcesz makra? Nie są wymagane.
  9. czy chcesz dodatkowe klawisze? Nie są wymagane.
  10. czy potrzebujesz podpórkę pod nadgarstek? Myślę, że by się przydała podpórka, jednak jeśli ma to zaważyć na jakości klawiatury to mogę się bez niej obyć.
  11. twoje uwagi Przesiadam się z klawiatury membranowej, więc będzie to pierwszy mechanik w moim życiu. Potrzebuję klawiatury o w miarę niewielkiej długości dlatego szukam klawiatury bez bloku numerycznego. Potrzebuję również  anti-ghostingu. Mój typ https://www.x-kom.pl/p/321217-klawiatura-przewodowa-corsair-k65-vengeance-cherry-mx-red.html
Edytowane przez soundz
Link to post
Share on other sites

Od siebie polecę BlackWidowa na Razer Green, bardzo wdzięczna, świetny kompromis między klawiaturą do pisania a do grania. Jeśli nie boisz się używek to do 450zł bez problemu kupisz nawet nie-roczną wersje Chroma. Nowa 2014 bez podświetlenia kosztuje bodajże 350zł.

Link to post
Share on other sites

ku**a ta klawiatura bedzie ci gotowac ze 500 zl kosztuje xD

Ale takie komentarze to zachowaj dla siebie, polaku.

 

Korsarz dobry wybór, mam k65, lecz w wersji rgb i jedynie co czasami przeszkadza to brak klawiatury numerycznej.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Z tańszych mechanicznych, RGB warto rozważyć motospeed CK104 , przez wielu uznawana za klawiaturę o najlepszym współczynniku cena / jakość   Tu jest recenzja klawiatury mechanicznej Motospeed CK 104, sam zobacz jak to wygląda i działa. Z wad- nie ma podkładek pod nadgarstki.

Edytowane przez czamarek
Link to post
Share on other sites

CK104 nie ma pełnego podświetlenia RGB, a jeżeli chodzi o pełne podświetlenie rgb to CK107 i CK108 solidne klawiatury i bardzo dobre jak za te pieniądze. Na Gearbest za 230zł jest CK108 i wysyłka z europy także 5-7 dni i klawiatura z aluminiowym topem z podkładką pod nadgarstki i podświetleniem rgb jest nasza :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...