Skocz do zawartości

Cod4 i Xfire


Recommended Posts

Miałem podobny problem z tym, że nie pojawiało mi się powiadomienie o błędzie. Multi działało tylko gdy xfire nie był włączony. Pomógł format ;) Tak wiem- rozwiązanie drastyczne i nie do końca fachowe ale reinstalacja xfire, cod i sterów nie rozwiązywały problemu.

Link to post
Share on other sites

Tylko nie pomyśl sobie ze chcesz z Ciebie nooba zrobić :D a masz zainstalowane patch 1.6 i 1.7 ? bo jeśli kolega sobie gra na 1.7 a Ty masz hmm jaki tam jest bez patch to nie pamiętam ale mówiąc dalej to może przez to wejść nie możesz .

Link to post
Share on other sites

O ile się orientuje wersja 1.7 jest wersjia piracka dzięki niej można grać na zcracowanych serwach bez CD Key'a ale nie jestem pewien od kumpla to wiem :zamykamy:

Link to post
Share on other sites

o.O

Wszystkie serwery stoją na 1.7, nie tylko pirackie...

 

Może to błąd w XF.

Wejdź do folderu z codem, i na iw3mp.exe, kliknij prawym, wyślij do->skrót na pulpit

I na pulpicie prawym i po "C:/ble ble ble/call of ble ble/iw3mp.exe" dopisz connect i ip jakiegoś serwera

Będzie to wyglądać tak: "C:/ble ble ble/call of ble ble/iw3mp.exe" connect 153.12.6.211

 

Nie pamiętam już czy nie trzeba do tego dać +set, lub +seta ale samo connect powinno działać

Link to post
Share on other sites

O ile się orientuje wersja 1.7 jest wersjia piracka dzięki niej można grać na zcracowanych serwach bez CD Key'a ale nie jestem pewien od kumpla to wiem :zamykamy:

Mylisz się tak nie jest , mozesz zagrać przeciwko nim ale na scrakowanym serwerze a oni tak sama musza zagrac na scrakowanym bo na server z serwerowni nie mogą grać . Więc wiesz .

Link to post
Share on other sites

Johny cod 4 dziala ale bez Xfire. A tak to śmiga ale xfire jest mi potrzebny

No wiadomo ze XF jest Ci potrzebny ale zależy Ci bardziej pewnie na godzinach przegranych w tą grę ale patrz jeśli masz odpalonego xf i wchodzisz na serwer przez connect to liczy Ci xf godziny ? Pozdrawiam .

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...