Skocz do zawartości

Wytrzymałe słuchawki ~300zł


Recommended Posts

Witam

Poszukuję słuchawek nausznych, które nie będą na badziewnym plastiku, który po jakimś czasie przestanie dociskać do uszu. Generalnie słuchawki będą głównie do grania, czasem muzyka czy film. Wolę by słuchawki nie miały mikrofonu, bo mam dobry. Raczej nie ma większego znaczenia czy będą zamknięte otwarte czy pół otwarte, chcę uniknąć pocenia się uszów i by dźwięki nie były słyszalne przez otoczenie. Co do ceny to okolice 300zł

Link to post
Share on other sites

Proszę zacząć od przejrzenia tego tematu:

http://forum.benchmark.pl/topic/95884-polecane-słuchawki-nauszne-2017r/

Z wytrzymałych to można by polecić 

Somic V2

Superlux HD330 i HD660 (wymagają lepszego źródła niż integra na płycie głównej)

Shure SHR440 (sam plastik ale ponoć wytrzymały)

Audio-Technica ATH-M30X 

Edytowane przez kombajn
Link to post
Share on other sites

Może nie do końca zależy mi głównie na niezniszczalności, po prostu nie chcę by po roku słuchawki luźno leżały na głowie. Przejrzałem z grubsza podany temat ale brakuje mi informacji o wytrzymałości słuchawek. Do tej pory z moimi słuchawkami miałem 2 problemy wycierające się nauszniki i luz na głowie.

Link to post
Share on other sites

Zabawne. Nie chcesz, żeby dźwięk ze słuchawek uciekał, a zarazem nie chcesz zamkniętych (chcesz uniknąć pocenia się uszu).

Latem w praktycznie każdych słuchawkach uszy się spocą.

Do 300 zł najlepiej wykonane chyba są hyperx cloudy.

Mam qpady qh90, które nie mają oplotu na kablu i szczerze powiedziawszy lepiej wykonanych słuchawek w niższej kwocie nie widziałem.

Miałem przez chwilę na głowie isk hd9999 ale nie przyglądałem się specjalnie wykonaniu, ale wyglądają bardzo solidnie i dźwiękowo miażdżą cloudy :)

Link to post
Share on other sites

pady każde z czasem się zużyją dlatego są wymienne. somic v2 są na rdzeniu z blachy nierdzewnej wiec zawsze możesz je dogiąć 

 

Wolę się upewnić, u mnie popsuło się łączenie muszli z pałąkiem, ale może być to kwestia, ze była możliwość obrócenia muszli o 90*

 

Zabawne. Nie chcesz, żeby dźwięk ze słuchawek uciekał, a zarazem nie chcesz zamkniętych (chcesz uniknąć pocenia się uszu).

Latem w praktycznie każdych słuchawkach uszy się spocą.

 

Z tą izolacją dźwięku chodzi mi o to, żeby ktoś stojący 1-2 metry ode mnie nie syczał tego co ja. Aktualnie mam słuchawki Sound Blaster Tactic3d Rage Wireless (miałem je, bo dostałem za darmo, a bajer bezprzewodowych słuchawek wydał mi się fajny), wcześniej używałem Brainwavz Hm4, w tych drugich sporadycznie czułem spocone uszy, w tych pierwszych ani razu nie spotkałem się z czymś takim, ale z kolei są bardzo luźne na głowie ale to moze być kwestia wyrobienia się.

Do 300 zł najlepiej wykonane chyba są hyperx cloudy.

 

Tak jak pisałem ale wolę uniknąć zbędnego mikrofonu, bo mam oddzielny to raz, a dwa to, że jak bym chciał w nich wyjść i słuchać muzyki to średnio będzie to wyglądać ;)

Edytowane przez trime
Link to post
Share on other sites

To jak nie chcesz cloudów to kup takstary pro80 :)

Generalnie słuchawki wokółuszne wyglądają śmiesznie jak ktoś nosi na mieście :D

Jedyne które mnie nie bawią to beyery custom one pro i jakieś pojedyncze sztuki audio technici :P

 

Co do takstarów nie pamiętam, która wersja odpowiada cloudom. Może bleck będzie wiedział.

Link to post
Share on other sites

Pro nie kupi już nie produkują :(

Tak samo jak ts 671 ŻAŁUJĘ ŻE JE SPRZEDAŁEM:(

z luksów zarabianie są hd330 ale dopiero po wymianie padów i kabla

Dzisiaj szukałem. Wykresu do hp-580 i wywalilo właśnie moje ts-671 i 330 jak były u fex :D

 

Co do słuchawek może HD 669

Tylko na mieście dziwnie się będzie wyglądać

 

Encore rocmaster

w sumie już wszystko padło co miało paść na olx wiszą 2 pary pro80 pomysł o nich

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...