Skocz do zawartości

Grafika GeForce do zestawu.


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez k0chan,

Recommended Posts

Czas szybko leci i pora na modernizacje sprzętu... na chwilę obecną jest to karta grafiki.

Co polecilibyście do takiego zestawu jak mam w stopce ?

 

Interesują mnie tylko grafiki nVidia do 1300 zł.

Edytowane przez tora1025
Link to post
Share on other sites

Interesują mnie MSI, Asus, Gigabyte... jakąś konkretnie wersje polecicie tych producentów dla 1060 ?

msi, na asusie się tyle razy zawiodłem i u czerwonych i u zielonych , ze nikomu tej firmy nie polecę, giguś miał dobre chłodzenia w przeszłości, obecnie ludzie sie skarżą, przynajmniej u czerwonych, u zielonych moze być inaczej, tak czy siak polecam msi , mam co prawda tej firmy tylko 1050ti jednowentylowa , ale niesłyszalna zupełnie (ustawiłem ją constant na minimalne obroty w MSI AB)

Edytowane przez k0chan
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Hmm to już moja 3 karta zielonych na Asus i zastrzeżeń nigdy nie miałem ale może miałem farta.

No to jak polecacie MSI to tam za wielkiego wyboru z 1060 nie ma, chyba raptem dwie wersje. 

 

To finiszując już ten wątek ostatnie pytanie.... bo trochę z racji braku nie jestem na bieżąco ... czy na rynku kart zielonych coś ma się pojawić w najbliższych 2-3 miesiącach nowego co mogło by zbić z ceny 1060 ? Innymi słowy czy warto chwile zaczekać z kupnem tej karty ?

Link to post
Share on other sites

Ja się nie skarżę na Gigusia - cichuteńki... co innego MSI a szczególnie serwis... miałem radka R9 270X, w ciągu 9 miesięcy był na serwisie 6 razy... bo nie potrafili naprawić wady fabrycznej karty (wymieniali na 'nową' lub 'naprawa' i tak na zmianę)... więc dla mnie MSI odpada na starcie...

Link to post
Share on other sites

mówimy o serwisie czy o kulturze pracy karty? bo mi się wydaje , ze o tym drugim, jakbym chciał miec najlepszy serwis to oczywsite, że wybrałbym Gigabyte, ale ja wole liczyć , ze mój egzemplarz będzie chodził długo i przede wszystkim cicho, a kartyMSI są właśnie takie, począwszy od najtańszych modeli po te najlepsze - miałem sapphire HD7850 dual-x którego nikt nie poklecał na starcie , a karta była przez 5 lat dla mnie wykładnią co do znaczy cisza i wydajnośc w jednym - i jeszcze pewnie posłuży jakiejś osobie kilka lat, bo naprawdę udany model

Link to post
Share on other sites

Jedna z najlepszych na rynku: https://www.morele.net/karta-graficzna-palit-geforce-gtx-1060-super-jetstream-6gb-gddr5-192-bit-3x-dp-hdmi-dvi-ne51060s15j9j-774579/

Dokładasz tylko 30zł, a kultura pracy jak u MSI Gaming ;)

3 lata gwarancji starczą Tobie w zupełności by później przesiąść się na nowszy model. Zotac AMP tylko dla 5 letniej gwarancji, ale odstaje od PALITA jak i MSI pod względem wykonania, hałasu.

Edytowane przez Quarantino
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Zotac AMP tylko dla 5 letniej gwarancji, ale odstaje od PALITA jak i MSI pod względem wykonania, hałasu

no nie wiem jak cichy jest palit ale mój zotac też jest bardzo cichy w grach wentyle 60-70% i cisza ze strony karty

 

ale ten palit też ciekawy, ogólnie palit całą serią 10xx mocno podskoczył w rankingach producentów niereferentów po failu evegi każdy chwali te pality

 

 

Z tych opinii wychodzi że Gigabyte

odradzam gigabyte problemy z wentylami,cewkii strzelający backplate pod wpływem temperatury,jak kiedyś gigabyte przodował ze swoim windforce tak z serią 10xx dał trochę plamy z chłodzeniami jak i jakością wykonania

Edytowane przez Kamil444
Link to post
Share on other sites

Otóż, śpieszę ze sprostowaniem. Palit stworzył świetne GTX-y 1070/1080, oraz średniego 1060. Prawdopodobnie, chcieli stworzyć renomę najlepszymi kartami i wykorzystać to, by podbić sprzedaż średniego segmentu. Jak widać wyszło, bo wszyscy uważają, że jak karta wygląda podobnie na zdjęciach, to już na pewno ma to samo chodzenie. Otóż najtańszy GTX 1060, który warto kupić, to MSI OC (warto wiedzieć, że jest lepszy od wersji OCV1, a kosztuje podobnie).

Link to post
Share on other sites

Palit robi się jednak ciekawszym wyborem, jeśli weźmie się pod uwagę też jego wszystkie zalety.

Chodziło ci o tego MSI w wersji z jednym wentylatorem za 1159 zł? https://www.morele.net/karta-graficzna-msi-geforce-cuda-gtx-1060-oc-6gb-gddr5-192-bit-dvi-hdmi-3xdp-box-gtx-1060-6g-oc-1048929/

Link to post
Share on other sites

Otóż, śpieszę ze sprostowaniem. Palit stworzył świetne GTX-y 1070/1080, oraz średniego 1060. Prawdopodobnie, chcieli stworzyć renomę najlepszymi kartami i wykorzystać to, by podbić sprzedaż średniego segmentu. Jak widać wyszło, bo wszyscy uważają, że jak karta wygląda podobnie na zdjęciach, to już na pewno ma to samo chodzenie. Otóż najtańszy GTX 1060, który warto kupić, to MSI OC (warto wiedzieć, że jest lepszy od wersji OCV1, a kosztuje podobnie).

Fajnie,że o tym piszesz tylko po co ?

Mnie osobiście nie interesuje jaką obrał metodę Palit skoro z karty jestem zadowolony.Gdybym dzisiaj miał wybrać producenta,wybrał bym tak samo,już na pewno nie msi oc którego polecasz ewent rx480 8GB bo konkurencja jest potrzebna :P

Link to post
Share on other sites

Chodziło mi o Armor OC.

Piszę, gdyż chcę, aby autor podjął decyzję świadomą i opartą o faktach, a nie aproksymacjach opartych o modele droższe niemal dwukrotnie. Cieszę się, że jesteś zadowolony z Palita, ale jednocześnie obawiam, że jest tak, gdyż nie masz porównania. Wyobraź sobie, że jeżeli jesteś zadowolony z Palita, to jak bardzo autor będzie zadowolony z karty jeszcze lepszej.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...