Skocz do zawartości

Antec 1200 - Warto czy nie warto ?


Recommended Posts

Kubbak wcale nie twierdzi, że "twój" Antec jest zły, to wypasiona buda, z której na pewno będziesz zadowolony. On tylko podał alternatywy w podobnym przedziale cenowym o zbliżonych parametrach czy możliwościach. Myślę, że wybierając markową budę za ok. 700 zyli możesz być spokojny o jakość i wydajność chłodzenia czy kulturę pracy wentylatorów. Wybierz tę która najbardziej odpowiada ci wizualnie. Anec jest kozacki i jednocześnie dość elegancki (tzn. nie jest to buda typu transformers) i ma zamontowany komplet wentyli, jeśli ci się podoba, to bierz i się nie zastanawiaj.

Link to post
Share on other sites

Jezeli nie zamierzasz wentyli wymieniac to bierz.

Ten antec to jedyna obudowa na rynku, ktora zaoferuje "taka przewiewnosc" od razu.

Wentylatory nie sa najwyzszej jakosci, ale dmuchaja porzadnie.

Link to post
Share on other sites

A ten mój Antec 1200 Twelve Hundred zły ?

Zły może nie, ale to już przestarzała konstrukcja. M.in. ma słaby cable management, upierdliwy montaż dysków twardych i głośne wentylatory.

 

Ten antec to jedyna obudowa na rynku, ktora zaoferuje "taka przewiewnosc" od razu.

Śmiem twierdzić, że HAF-X będzie pod tym względem lepszy.
Link to post
Share on other sites

Na pewno ma dobrze chłodzone gpu (bo wieje takie 200 mm ciągle) ale z cpu gorzej. Zależy co komu potrzebne i jaki kolor podświetlenie będzie mu pasował do całości :)

Nie polecam antec'a tylko dlatego że go mam, ale dlatego bo wiem że to dobra buda z własnego doświadczenia a z opinii w necie wszystkiego nie wyłapiesz :oops:

Myślę ,że obie obudowy są naprawdę dobre ,chociaż teraz gdy antec 1200 kosztuje ponad 700 zl nie jest już tak atrakcyjny jak wtedy kiedy go kupowałem za 550 :)

 

@Up tak jest ciekawa ale odrzuciłem ją gdy osobiście wybierałem budę, tylko niestety za nic nie pamiętam z jakiego powodu ,ale na pewno był dość poważny.

Link to post
Share on other sites

To wlasnie potwierdza, ze Antec ma lepszy przewiew :)

Robiąc nam sieczke z uszu. Kumpel miał właśnie antka 1200 i przesiadł się na HAF-Xa i teraz może sobie komputer pracować 24/7.

A o jakość wykonania HAF-Xa nie trzeba się bać, nie jest to gorzej wykonana obudowa od antka.

Link to post
Share on other sites

@kubbak

I beg to differ :)

Nie moge sie wypowiadac nt. CM publicznie, wiec nie do konca moge opisac co mam na mysli. :)

 

Tak jak pisalem wentyle w Antku sa nie najlepszej jakosci, jednak zapewniaja odpowiedni przewiew, przy akceptowalnym poziomie halasu :P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...