Skocz do zawartości

Recommended Posts

Nie? Czytaj ze zrozumieniem, to był błąd biosu. Cały czas mogłem trzymać te 6,1, tylko co z tego jak bios pokazuje częstotliwość zamiast 3,3 to 6,1 a temp zamiast 39-40 oC to 58.., wspominam jeszcze raz to tylko błąd biosu który zresztą otrzymałem od MSI Team ;)

Link to post
Share on other sites

u mnie też mogłem ustawić mnożnik do x60 czy ileś tam ,ale co z tego ,zabawa kończy się przy uruchamianiu systemu ,pc sie normalnie uruchomi ,ale jak procek już nie ogarnia ,to jest jakaś blokada ,nie wiem jak na innych mobasach ,ale msi jest do oc przeciętna ,moja ostatnia płyta tego producenta ,za 1 msc zmieniam na evga

Link to post
Share on other sites

Czy ja po chińsku mówiłem :( To był błąd biosu przy ustawieniach domyślnych (!). Był to beta bios od MSI Team, odpowiedz jaką dostałem:

Problem z błędnym odczytem częstotliwości na poziomie 6.1GHz

spowodowany jest przez starszą wersję ME Firmware.

 

A płyta główna teraz leży na reklamacji ;)

Link to post
Share on other sites

No moja od święta się uruchamiała, bo tak 5 pisków co zresztą było tu na forum. Procek bardzo wątpliwa sprawa żeby za jego winą to było więc poszła na pierwszy rzut płytka do agito, tylko u nich trochę lipnie z kontaktem tylko em@il :tajniak: . No ale cóż zrobić, płacę za działające a nie na 10 uruchomień komputer z 2 razy zastartuje. Mam nadzieję że do marca ją dostanę ;)

Link to post
Share on other sites

Tak więc płyta została wysłana do serwisu i otrzymałem taką wiadomość:

 

Treść wiadomości

Witam, Informuję, że przesłana na reklamację płyta główna posiada uszkodzenie mechaniczne w postaci wygiętego pinu w gnieździe procesora. Reklamacja przyjęta jest warunkowo. Płyta zostanie przesłana do serwisu producenta który podejmie decyzję o dalszych krokach w tej sprawie. Reklamacja warunkowa może potrwać dłużej, oczekuję na dalsze informacje. Jak tylko zostanie podjęta decyzja zostanie Pan poinformowany.

Jeszcze chcą mi wcisnąć wygięty pin socketu? Jak mam się do tego odnosić? Nie zamierzam pokrywać żadnych kosztów gdyż sprzęt był uszkodzony od nowości (choćby przez uszkodzony chipset Coguar). Czego mogę się spodziewać?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...