Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Zastosowanie komputera : Gry - CS:Go

  • Maksymalna kwota :2500-3000 zł.

Kiedy zamierzam kupić komputer? : Marzec 2017

Których części potrzebuję : Cała buda

Czy będę podkręcać sprzęt? : Nie

Rozdzielczość mojego monitora i model : Planuje kupić 24 calowy monitor z odświeżaniem 144 HZ

Specjalne wymagania : procesor i5 6500

Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) : brak

Własna propozycja zestawu : mętlik w głowie.

Inne : podobają mi się obudowy z oknem bocznym typu SilentiumPC Aquarius X70W bądź Sharkoon S25-W.

Co do specjalnych wymagań to tylko sugestia. Jestem otwarty i zależy mi na zastawie który wyciągnie 150-200 fps w mocnej akcji. Więc równie dobrze może to być procesor 7 generacji.

 

Jeżeli zestaw uda się złożyć za 2500 zł to super. Dodatkowe 500 zł chciałbym przeznaczyć tylko w przypadku opłacalności ( znaczącej poprawy wydajności niedużym kosztem ). 

 

Edytowane przez kajtek.
formatowanie
Link to post
Share on other sites
1 x  MSI H110M PRO-D /intel H110, DDR4, LGA1151/ 1 x  XFX Core XT 400W 120mm 80+ Bronze 1 x  GoodRam 8GB 2400MHz CL15 Play Silver 1 x  Asus GeForce GTX1050Ti Expedition 4GB DDR5 128bit (1392/7008) 1 x  Intel Core i5-7400 /3.0GHz, 6MB, BOX, LGA1151/ 1 x  Western Digital Blue 1 TB 7200rpm 64MB cache SATA600 1 x  Thermaltake Versa H15 USB3.0 (czarna, okno)

 

2625 zł + Kody na darmowe złożenie i wysyłkę przy zakupie w esc.pl do wpisania w komentarzu do zamówienia: X98TY2AZ + dostawa

 

CPU z rodziny Kaby Lake na H110 + 8 GB DDR4 w jednej kości. Zakup i7 pod "samo granie" nie ma najmniejszego sensu. Zasilacz z zapasem mocy na +12V, obudowa mATX z oknem. Jeżeli chodzi o GPU to GTX 1050 Ti od ASUSA. 

 

 

 

Jestem otwarty i zależy mi na zastawie który wyciągnie 150-200 fps w mocnej akcji

 

.. z palcem w nosie.

 

Link to post
Share on other sites

 

 

Czy nie rozsądniej było by zamontować tu i5 6500 ?

Nie, nieopłacalny na tle i5 7400.

 

 

 

Czy w tym przedziale cenowym, można powiedzieć do 800-1000 zł te GPU będzie najlepszym rozwiązaniem ? 

Pod CS'a mocniejsza karta niewiele da, ta gra siedzi w znacznym stopniu na procesorze.

Link to post
Share on other sites

 

 

Czy w tym przedziale cenowym, można powiedzieć do 800-1000 zł te GPU będzie najlepszym rozwiązaniem ?

 

Za 1000 zł masz RX 470 / RX 480 ale CS:GO nie potrzebuje takich kart graficznych. Oczywiście jak bierzesz pod uwagę jakieś inne tytuły, to ok. Możesz dopłacać. Przechodząc nawet na RX 470 4 GB zyskasz sporo jeżeli chodzi o wydajność w grach. Dodatkowo jak planujesz zakup monitora, to jeszcze lepiej bo wtedy bierzesz tutaj 144 + FreeSync 

 

Masz wtedy płynność obrazu oraz brak poszarpanych tekstur itp. Do CS'a pod tym względem wyjdziesz znacznie lepiej. 

 

Dopłata 150 zł do wydajniejszej GPU z założeniem posiadania monitora z 144 Hz + FreeSync jak najbardziej na tak.

 

MSI Radeon RX 470 Gaming X 4GB DDR5 256bit (1254/6700)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...