Skocz do zawartości

Mały upgrade kompa, GRAFIKA


Recommended Posts

Mam zamiar drobnej modernizacji komputera, wszystkie podzespoły jak i monitor są podane w moim podpisie. Planuję wziąć kartę graficzną do 900zł, choć GTX560Ti jest wyjątkiem, który też biorę pod uwagę. Chciałbym wybrać, któryś z podanych przeze mnie modeli, choć inne propozycje też są mile widziane ;)

 

XFX HD6870

 

XFX HD6870 Dual HP OC

 

MSI HD6870

 

Gigabyte HD6870

 

Gigabyte GTX 560 Ti

Link to post
Share on other sites

Tak taaak oczywiście ;) . Bierz GTX 560 Ti ale od firmy EVGA. Ma znacznie większy potencjał OC niż wersja od Gigabyte.

 

EDIT: Oczywiście Lightning wykazał się i pokazał sklep, który w ogóle nie jest znany. Do tego te ceny...

Link to post
Share on other sites

Lightninga się nie słucha. Ma jakiś defekt - to tak na wszelki wypadek. Natomiast dodam swoje 3 grosze ;) Jeśli chodzi o EVGA i GTX 560 to mają bodajże tylko wersje referencyjne (+podkręconą, ale dalej w pełni referencyjną konstrukcję jedynie ze zmienionym biosem). Może warto dorzucić kilkadziesiąt złotych i brać Asusa DirectCUII? Ma zdecydowanie najlepsze wyniki O/C, a także najwydajniejszy cooler.

 

Chociaż z drugiej strony jeśli by już wydawać tyle na kartę to może lepiej 6950 od Vertex3D i do tego flash biosem 6970 i odstawia 560-tkę w przedbiegach.

Link to post
Share on other sites

EDIT: Oczywiście Lightning wykazał się i pokazał sklep, który w ogóle nie jest znany. Do tego te ceny...

W ogóle nie znany?! To że czegoś sam nie znasz to nie gadaj, że nikt nie zna! :)

Bierz GTX 560 Ti ale od firmy EVGA.

Byłbyś tak łaskawy i podałbyś link? A może za dużo wymagam? :) Coś mi się wydaje, że model Evga będzie droższy ;)
Link to post
Share on other sites
EDIT: Oczywiście Lightning wykazał się i pokazał sklep, który w ogóle nie jest znany. Do tego te ceny...
W ogóle nie znany?! To że czegoś sam nie znasz to nie gadaj, że nikt nie zna! :)
Bierz GTX 560 Ti ale od firmy EVGA.
Byłbyś tak łaskawy i podałbyś link? A może za dużo wymagam? :P Coś mi się wydaje' date=' że model Evga będzie droższy ;)[/quote']

A proszę Cię bardzo. I to jeszcze wersja SSC :Dhttp://allegro.pl/evga-geforce-gtx-560- ... 93665.html

 

EDIT: Zwracam honor jeżeli chodzi o ceny w tym sklepie :)

Link to post
Share on other sites
http://allegro.pl/xfx-hd6870-dual-heatp ... 59592.html do tego podkręcasz do zegarów BE 940/4600. GTX 560 ti jest również ciekawą propozycją zwłaszcza, że po OC pokazuje pazur, pytanie jest czy wolisz czerwonych czy zielonych. Zresztą czemu zmieniasz gtx'a 275 ? Jest to nadal bardzo wydajna karta graficzna. Ja na twoim miejscu bym jej nie wymieniał, bo jest to dość mały przeskok wydajnościowy.
Link to post
Share on other sites

OC karty graficznej w rachubę nie wchodzi ;) EVGA będzie już trochę za drogi, więc nie chcę przepłacać. Skoncentrujmy się w takim razie na GTX560Ti. Czekam na inne propozycje jeszcze, najlepiej z linkami :)Ciekawy jestem czy wiekowy mój sprzęt, nie będzie za bardzo grafy ograniczać :)

EDIT:Chcę mieć po prostu obsługę DX11, a udało mi się zaoszczędzić kasy w nadmiarze :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...