Skocz do zawartości

Recommended Posts

Hej ... ;)

 

Po kupnie komputera czas na telefon ( wielkie zakupy xD) ..

Jestem zdecydowany na milestone 1 tylko że podobno są problemy z oprogramowaniem.

To będzie mój pierwszy telefon multimedialny :] .. Bo obecnie używam samsunga D900 ..

Anyway telefon niestety muszę kupić w sklepie ponieważ jedyną możliwością są raty..

I teraz tak , czy warto poczekać jak się milestone 2 pojawi w sklepach czy kupować 1?

Patrzyłem na allegro i jestem trochę ^^ bo w tej cenie w której mogę kupić milestone 1 jest milestone 2 i nie wiem czy po prostu nie przepłace..

Link to post
Share on other sites

Przede wszystkim wykonanie .. Czyli głównie metal a nie plastik (swoją drogą aparaty po 2 tysiące i plastikowa obudowa :) ) , desing ( troche w stylu retro) , bateria ( długo trzyma [ mój samsung w trybie czuwania około 4 godzin] , podobno że dość fajny dźwięk i android ( chyba to jest ten topowy os pod względem telefonów )

HTC ? Fajny ..zastanawiałem się nad legend .. desire odpada a reszta jest powyżej mojej półki cenowej ...

Samsung ? Fajny .. taki z klawiatura chyba galaxy pro czy coś w ten desing ale cena powyżej półki cenowej ..

Nokia? Fajny .. nokia n900 ale on ma os mameo a podobno że ten mameo to titanic jest ..

Więc wyszło że motorola ... Tylko nie wiem czy czekać aż 2 wejdzie do sklepów bo zaczynam się ;) że muszę nosić ze sobą ładowarkę

Link to post
Share on other sites

Maksymalnie 1400 złotych i to totalnie maksymalnie ..

Generalnie jedynie gdzie sensownie mogę to kupić to w rtv euro agd ..

Ale też są cwaniaki bo w tamtym tygodniu kosztował 1399 a na weekendzie 1599 i w sumie już dostawałem gorączki ale wrócili do starej ceny :):);) na szczęście...

Opisuje sytuacje związaną z motorolą oczywiście..

Link to post
Share on other sites

Hm słaba ? Piszą że to mocny telefon .. co prawda nie jak HD ale dla mnie to wystarczająco ..

Co do allegro .. nie zauważyłem żeby tu była rata typu 10 x 0% .. A w tym przedziale cenowym w sklepie można dostać jeszcze legend lub desire .. więc dużego wyboru nie ma...

DHD kosztuje 2tysiące .. masakra

 

Nie mam dużego pola do manewru niestety ..

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...