Skocz do zawartości

Gigabyte GA-Z170 Gaming K3 | czy | radeon sapphire hd 3850


Recommended Posts

ok, a proszę powiedz mi który serwis-sklep byś polecił do złożenia kompytera

znalazłem tutaj: http://forum.benchmark.pl/topic/130878-faq-zestaw%C3%B3w-kody-promocyjne/

Kody w serwisach:

 

- esc

- morele

- techplanet

 

 Możliwość złożenia komputera za 1 zł przysłowiowe.

Nie chce sam składać trohe boje się że zepsuje dlatego chciałem aby ktoś to zrobił za mnie.

Czy masz jakieś doświadczenie albo znasz kogos kto tam składa i bezposrednio wystowować do niego prosbe aby sie przyłożyli.

Chce później zrobic recenzje malą ze złożonego zestawu, ze zdjęciami

 

Różne opinie słyszałem że krzywo czasem mogą złożyć, np. morele blombuje co mi się to nie podoba bo i tak tą blombe zerwę aby sprawdzić jak wygląda środek oraz podpiąć dysk jeszcze jak również cdrom

 

Dzięki za wszelką pomoc i porady :) :) :) jestem niezmiernie wam wdzięczny za użyczony czas w rozwianie moich wątpliwości :)

Link to post
Share on other sites

Ostatnie pytanie Fenio i już więcej nie zawracam głowy:

Prawdopodobnie będę przez pobliski sklep w mojej miejscowości alsen składał okazało się że pracuje tam dobry znajomy który może mi to złożyć na stronie alsen nie widzę procka G4560 powiedz mi proszę czy procek Intel Pentium G4600 3,6GHz 3M LGA1151 BX80677G4600 będzie równiez ok w tym przedziale cenowym??? jakieś 120 zł więcej.... odczuje różnice cy upierać się na G4560

 

Dzięki

Link to post
Share on other sites

G4600 to 100Mhz różnicy w taktowaniu i HD 630 zamiast 610. Warto dopłacać tylko jeśli zależy Ci na lepszym iGPU. Pytanie czy wykorzystasz to iGPU przy programach graficznych i pracy biurowej ? Bo jeśli nie to bardziej opłacalny jest G4560.

 

https://www.youtube.com/watch?v=0yb1HYIsXM0

 

ps.

Na forum jest znacznie więcej ludzi obeznanych w temacie, również ekspertów z tego działu. Nie ma więc sensu kierować pytania stricte do mnie bo zniechęca to innych do udzielenia odpowiedzi.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...