Skocz do zawartości

Tani Laptop pod moje skromne wymagania.


Recommended Posts

Witam Benchamrkowców ^^

Poszukuje laptopa dla siebie jako że się nie znam w tym temacie kompletnie zgłaszam się do was o pomoc. Komputer w domu już jest do grubych rzeczy więc szukam czegoś dla siebie i tylko siebie.

Zacznijmy może od moich wymagań

- nie musi być nowy może być używany

- procesor 2 rdzeniowy Intel Core 2 Duo

- pamięć 2GB nie mniej

- twardy no 200GB może więcej

Laptop będzie mi służył do przeglądania internetu, słuchania muzyki, oglądania filmów, i na gry o bardzo małych wymaganiach. Zależy mi na szybkości działania wiecie żeby się nie ścinał system itp. Aha chciałbym aby w miarę cicho pracował, nigdy nie miałem laptopa więc nie wiem jak to pracuje mam nadzieje że cicho.

Cena no jak najniżej się da, jak już wspomniałem używany może być żeby dojść do naprawdę śmiesznych cen. Czemu taka mała ? Bo kompa w domu mam odpicowanego do grubych zadań a laptopik by się przydał do takich pierdołek jak wymieniłem.

Liczę na waszą pomoc i z góry pięknie za nią wam dziękuje. Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Widać Panowie mnie nie zrozumieli ale to mój błąd.

Laptop ma służyć do tego co wymieniłem powyżej nie potrzebuje lepszego procesora od c2d bo w komputerze mam 3x lepszy i dlatego napisałem że komp jest do grubszych zadań typu obróbka graficzna, wypasione gry programy itp.. Laptopa potrzebuje na "odwal się" czyli gdzieś przenieść wygodnie usiąść w ulubionym fotelu czy położyć się wieczorem w łóżku i przeglądać internet. Ciężko przytargać kompa do łóżka :) wiem da się no ale... ;) Pułap cenowy jak najtaniej tzn za chiny ludowe nie może przekroczyć tego tysiąca polskich złotych. Najlepiej jeszcze taniej, ma to być procek c2d z 2GB ram i dyskiem coś koło no powiedzmy 200GB, procek - żeby się system nie wieszał ( to samo pamięć ) co do dysku to tylko na filmy :) Procek silniejszy nie potrzebny pod moje wymagania. Może być ten mocniejszy 2.66 fajnie by było. Laptop używany - tniemy koszty. Będzie to mój pierwszy laptop, ktoś może powiedzieć : "frajer żal mi go laptop za mniej niż tysiąc pfff " chcę kupić na próbę jak to jest takie cuś, jak się spodoba ruszymy pieniążkami z konta i pomyślimy o czymś o wiele lepszym. Macie jakieś propozycje ?

 

Aha laptop bez żadnych nagrywarek i Bóg wie czego co i tak mam w komputerze.

Link to post
Share on other sites

Asus Eee PC 1201K najtańszy nowy z matrycą 12 cali

http://www.hitech.com.pl/prod-o_l_1_69.html

 

DeLL Latitude D430 - Core 2 Duo, 2GB pamięci RAM i matowa matryca :)

http://allegro.pl/ultra-lekki-dell-lati ... 69318.html

 

Asus F5RL

http://allegro.pl/swietny-asus-f5rl-cor ... 13972.html

 

Aha laptop bez żadnych nagrywarek i Bóg wie czego co i tak mam w komputerze.

Jakie Ty masz wymagania ;)
Link to post
Share on other sites

Poniżej 2000zł można już nabyć świetnego HP, który niedawno kosztowal 2500zł. HP Compaq 615 to kolejny laptop z tej serii, który posiada procesor AMD Turion 2,2ghz oraz pamięć o pojemności 2gb. Ponadto laptop ma bardzo dużą pojemność rzędu 320gb, dzięki temu z łatwością pomieścimy wszystkie dane. W końcu laptop nie jest domowym komputerem ale maszyną pomocną w podróży i pracy. W tych zadaniach laptop się świetnie spisuje. Jego atuty to wydajność za niską cenę :zamykamy:

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...