Skocz do zawartości

Karta dźwiękowa do 100zł,używka ?


Recommended Posts

Witam

Czy jest sen kupna karty dźwiękowej do mojego kompa ?Da to jakąś poprawę ?

Głośniki to stare Logitechy x530 ,ale używam także słuchawek HD681.Za niedługo planuję zmianę głośników na coś lepszego.Jest sen kupna karty ?Da to jakąkolwiek poprawę?Co kupić do tych 100zł,w grę wchodzą używane karty.

Link to post
Share on other sites

zależy co chcesz osiągnąć. Nie napisałeś nic kompletnie do czego to ma służyć i o jaką poprawę ci chodzi, jakość muzyki, bass, a może dźwięk pozycyjny? Doprecyzuj swoje pytanie. 

Edytowane przez SirMichael
Link to post
Share on other sites

A kurcze zapomniałem :) Ogólnie chodzi mi o poprawę dźwięku,jeśli jest to wg możliwe.Do czego używana gry różnego rodzaju,muzyka także różna(nie klasyka,operry itp)techno,dance,hiphop.

Jeśli to ma znaczenie to płyta Asus SABERTOOTH P67


Coś takiego https://www.olx.pl/oferta/creative-sound-blaster-x-fi-sb0460-xtreme-music-CID99-IDjmCcT.html albo http://allegro.pl/show_item.php?item=6701630143#thumb/1 czym one się różnią ??

Edytowane przez ziom0070
Link to post
Share on other sites

Wypraszam sobie...Ciebie może to interesuje,mnie już nie koniecznie :) Nie interesuję mnie ,,jeba...,,w głośnikach,dawno z tego wyrosłem. Chciałbym poprawić nieco dźwięk i to tyle,jeśli za te ~100zł można to zrobić to czemu z tego nie skorzystać?


Ktoś coś podpowie ?

Link to post
Share on other sites

 Z nowych do 100 zł szału nie będzie z używkami do tej kwoty też raczej nie, jakis stary xonar albo soundblaster, ale sam musisz siebie zapytać co Ciebie satysfakcjonuje. 

Dobrze by było jakbyś zwabił do tematu kogoś bardziej ogarniętego bo ja do tej kwoty nie mam pomysłów, radziłbym ci dozbierać trochę kaski bo twoje mobo złe nie jest i ta integra może być lepsza niż to co kupisz do tych 100 zł :P

Link to post
Share on other sites

 

 

Da to jakąkolwiek poprawę?

Do słuchawek jak najbardziej, głośników nie bardzo.

 

 

Asus SABERTOOTH P67

Realtek ALC892 czyli słabo to słyszę.

 

 

To jest prawie, to samo ale lepiej X-Music.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...