Skocz do zawartości

RX470 czy lepiej dopłacić do RX480 [1000zł]


Recommended Posts

Kiedy dokonujesz zakupu i jaką kwotą dysponujesz: 1000zł, jak najszybciej

 

-Zastosowanie: Jestem niedzielnym graczem, nie mam jakiegoś wielkiego parcia na ultra w 60fps. 

Do ogranie są także Assasiny z ostatniego Humbla i mam chrapkę na bete Ghost Recon

-Model i moc zasilacza: Corsair RX550X

-Reszta specyfikacji komputera i5 4570, MSI B85m G43, 8GB, Fractal R5

-Rozdzielczość monitora w której grasz! : 1080p @60

-Dodatkowe wymogi: Pół-pasywna (MUST HAVE)
 
MÓJ typ to RX 470 Gaming X4GB za 937zł w morele.(mam netpunkt koło uczelnie, co jest bardzo wygodne)
 
Za 140 zł więciej jest RX 480 GAMING X 4GB i tu pytanie czy warto dopłacać.

Edytowane przez ranui123
Link to post
Share on other sites

A zaufany to sklep ten zadowoleni? Bo jeśli tak to nic tylko brać.

 

Sam tam kupowałem i tak jest to sklep internetowy podlegający firmie Alsen.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Kupiłem dzisiaj MSI RX 470 4GB Gaming X za 929zł w X-kom. Czy warto dopłacić do RX 480, myślę że nie. Karty dzieli w grach średnio 7 fps i trzeba dopłacić 150 zł do karty z tym samym chłodzeniem... Moim zdaniem lepiej zaoszczędzić i zmniejszyć dystans obu kart przez OC. Sapphire kilka postów wyżej jest niedostępny w sklepie, więc go nie kupisz. Na morele cena za ten model zmieniona na 1000+zł

Edytowane przez Skymar
Link to post
Share on other sites

Kupiłem dzisiaj MSI RX 470 4GB Gaming X za 929zł w X-kom.

 

Co kto lubi RX 480 od Sapphire Nitro+ jest z różnicą 30zł.

Link to post
Share on other sites

Kupiłem dzisiaj MSI RX 470 4GB Gaming X za 929zł w X-kom. Czy warto dopłacić do RX 480, myślę że nie. Karty dzieli w grach średnio 7 fps i trzeba dopłacić 150 zł do karty z tym samym chłodzeniem... Moim zdaniem lepiej zaoszczędzić i zmniejszyć dystans obu kart przez OC. Sapphire kilka postów wyżej jest niedostępny w sklepie, więc go nie kupisz. Na morele cena za ten model zmieniona na 1000+zł

Dalej taka cena?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...