Skocz do zawartości

Alienware 15 - Czy zastąpi macbooka i słabego peceta do gier?


Recommended Posts

Cześć, od dłuższego czasu interesuję się nabyciem alienware 15 i praktycznie mogę stwierdzić, że spełnia wszystkie moje potrzeby, nie licząc tego że po prostu się boję. :P Boję się zrezygnować z apple, obecnie posiadam macbook air 11 i dość słabego peceta do gier - mianowicie gtx 750 ti i pentium g4400, na oku mam alienware 15 poprzedniej generacji, używanego z gwarancją lub nowego, prawdopodobnie z gtx970m lub jak fundusz pozwoli to 980m, ale raczej 970m, ogólnie boję się dwóch kwestii - jakości baterii i gładzika, odnośnie baterii to niepokoi mnie fakt, że obecnie po 400 cyklach ładowania w swoim macbooku mam nadal 95% jej fabrycznej pojemności, a w takim dellu? Ma ktoś takiego laptopa aby porównać? :P Gładzika się boję potwornie, bo w macbooku praktycznie myszki NIGDY nie używałem, przyjemniej korzysta się z gładzika, oczywiście laptopa nie wykorzystuję tylko do gier, ale i również do pracy, raczej nic skomplikowanego, ale jednak. Więc na laptopie miałbym jakiegoś linuxa i wingrozę 10.

 

Przykład modelu jaki mnie interesuję - http://allegro.pl/alienware-15-r2-i7-6820hk-16gb-ddr4-gtx980m-512gb-i6693858944.html

 

Nie wiem także jak jest z żywotnością sprzętu non-apple, śmiało mogę powiedzieć, że imac z 2006 roku i macbook z 2009 roku śmigają do dziś. ;d

Link to post
Share on other sites

Dell alienware to jest high end :) Laptopy tej marki możesz brać w ciemno. Alienware to niekwestionowany lider laptopów do gier. Wszystko Ci będzie w nim pasowało ;) Podany przez ciebie laptop na aukcji to rakieta i będzie Ci świetnie służył. Sam lata wybierałem laptopa i kiedy siostra kupiła Alienware'a, wiedziałem, że już nie chcę mieć innego...Ja mam 17 calowego z matrycą IPS i dodytkowym ekranem, oraz gtxem 980. iIe razy do niego siadam, robię to z wielką przyjemnością. Pamiętaj tylko, że jak go kupisz, to juź nigdy, żaden inny Ci nie spasuje 8-)

Moja siostra ma swojego 4 lata i bateria trzyma tyle samo, co na początku...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...