Skocz do zawartości

Battlefield BC2 kaput.


Recommended Posts

Tak jak w temacie, zaczal crashowac non stop.

Nie da sie go odpalic wogole, probowalem juz wszystkiego lacznie z przeinstalowywaniem sterownikow czy samej gry.

Macie moze jakies ciekawe rady?

Link to post
Share on other sites

Bad Company ma to w sobie że się crashuje ^^ mi w pierwszy dzień też się crashował. ale na drugi było już ok tylko pod koniec gry oddał ostatnie tchnienie ;p

U mnie nic się nie wywala ani nie wywalało. Nie mam Vietnama.

Widocznie jesteś jednym z niewielu szczęśliwców :]
Link to post
Share on other sites

Bad Company ma to w sobie że się crashuje ^^ mi w pierwszy dzień też się crashował. ale na drugi było już ok tylko pod koniec gry oddał ostatnie tchnienie ;p

U mnie nic się nie wywala ani nie wywalało. Nie mam Vietnama.

Widocznie jesteś jednym z niewielu szczęśliwców :]

Dzieki za konstruktywny pomysl, jak naprawic moj problem.

Link to post
Share on other sites

Po pierwsze primo: Nie bede przeinstalowywal systemu dla jakiejs gry. Konfiguracja srodowiska zajelaby wiecej mojego czasu, niz pudlo tych gier jest warte.

Po drugie segundo: Mam NOD32, ktory jest jednym z najlepszych AV.

 

Aktualizowac gre?

To jest jakis sposob poza uzyciem wbudowanego aktualizatora przez ktorego standardowo gra sie odpala na dokonanie aktualizacji? Jest cos o czym nie wiem?

Link to post
Share on other sites

Ja się podpinam. Po tym jak wpisałem klucz do Vietnama. W Vietnamie mam ponad 60fps bez niczego i se śmigam, a w normalnym BC2 zrobiło się nagle 42 ^^ Ktoś mi powie o co chozi? Bo już do tej gry nie mam siły, a jak nie to walę SLI.

Link to post
Share on other sites

to widocznie ni

Po pierwsze primo: Nie bede przeinstalowywal systemu dla jakiejs gry. Konfiguracja srodowiska zajelaby wiecej mojego czasu, niz pudlo tych gier jest warte.

Po drugie segundo: Mam NOD32, ktory jest jednym z najlepszych AV.

 

Aktualizowac gre?

To jest jakis sposob poza uzyciem wbudowanego aktualizatora przez ktorego standardowo gra sie odpala na dokonanie aktualizacji? Jest cos o czym nie wiem?

w takim razie nie zagrasz sobie w "jakąś" grę ^^

życzę powodzenia :]

Link to post
Share on other sites

Ewentualnie aktualizacja PunkBustera ale to raczej nie to.

Probowalem, bez efektu ;)

 

Można pobierać normalnie pobierać aktualizacje na internecie można je gdzieś znaleźć, choć wątpię aby to pomogło, próbować można zawsze

niestety to nie pomoglo :)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...