Skocz do zawartości

Pomoc w wyborze telefonu


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez balans,

Recommended Posts

Witam,

 

Zastanawiam się na wyborem telefonu, jednak jest ich tyle iż potrzebuję drobnego naprowadzenia:

  • mój budżet : 1700-2100 zł
  • gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu : Zależy mi na kupnie nawet jak nie w sklepie, to na jakiś aukcjach.
  • nówka czy używka : Nowy
  • preferowany rozmiar wyświetlacza : 5,2 max
  • preferowany system mobilny : Android
  • do czego będę używać urządzenia : Gry, Internet, Sporadycznie aparat.
  • moje najważniejsze wymagania : Ogólnie zależy mi na płynności działania, i co najważniejsze baterii. Aparat w telefonie jest rzeczą drugoplanoawą, może być dobry, ale nie jest to punkt najważniejszy.
  • Mam kilku faworytów: Htc 10 (nie lifestyle),samsung s 7(chociaż tej marki chciałbym uniknąć), huawei p 9/honor 8. Chyba że jeszcze są jakieś godne polecenia? 

Będę bardzo wdzięczny za wszelkie sugestie

Edytowane przez dean17
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

w tym budżecie jeżeli chodzi o android to twoje propozycje tzn htc 10 i galaxy s7 to chyba najlepsze opcje, jest jeszcze Moto Z którą widziałem na olx za 2000zł, telefon z dobrymi podzespołami, dobrą wydajnością i płynnością, ale jednak specifyczny, nie ma portu jack, jest bardzo cienki, a bateria będzie dobra tylko pod warunkiem że wyposażysz go w moduł z baterią. 

 

Jeśi chodzi o huawei p9 i honora 8, to wydajnością odstają od reszty wymienionych smartfonów ale także i ceną bo są jakieś 500zł tańsze na aukcjach. A samo wykonanie, podzespoły, płynność działania są na dobrym poziomie, wydajność będzie aż zanadto wystarczająca o ile nie będziesz grał w wymagające gry.

 

Jeśli zależy ci na dobrej bateri to chyba s7 edge wypada tu najlepiej, gdzieś są na forum screeny z czasu pracy na baterii jednego z forumowiczów i Było tam 9-10 h na ekranie. Zakupić nowego na aukcjach w tej cenie również będzie ciężko, ale jak się na kilka dni zapoluje to na pewno się znajdzie dobrą ofertę za 2100 ewentualnie wynegocjuje :)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...