Skocz do zawartości

Problem z tabletem i nowymi słuchawkami


Recommended Posts

No elo,

 

Mam sobie KIANO SLIMTAB 8 i wszytsko działało jak należy z dźwiękiem, zakupiłem fajne słuchawki z możliwością ON/OFF na pilocie.

 

Słuchawki działają dobrze bo podłączałem do innych sprzętów. Jednak gdy podłączam je tableta działają jakby na wpół mocy i mono - naciskam i trzymam guzik OFF na pilocie i wszystko ok póki go trzymam. 

 

Jakieś pomysły?

 

Powtarzam sprzęt jeden i drugi działa dobrze tylko ze sobą maja taki problem

Link to post
Share on other sites

Wchodzi dobrze Słcuchawki http://audiomagic.pl/brainwavz-3/brainwavz-xfit-xf-200?from=listing

 

Pauza play masz racje;) po prostu pomyślałem o zatrzymywaniu muzyki - jak trzymam ten guzik wszytko pięknie gra jak trzeba:) No słabo?   ;) ROTFL

 

" mikrofon jak i pilot są uniwersalne, działają zarówno pod iOS jak i Androidem, tylko przy tym ostatnim zależy głównie od marki i modelu telefonu"

 

A mi na WP 10 wszytko działa jak należy też

Edytowane przez marek_baran85
Link to post
Share on other sites

przeczytaj konec uwagi tak ze tu bym szukał problemu ustawienie pinów w gnieździe niekoniecznie zgrywa sie wymiarowo z tymi w słuchawkach tak to w chinolach juz jest nioestety 

UWAGA: mikrofon jak i pilot są uniwersalne, działają zarówno pod iOS jak i Androidem, tylko przy tym ostatnim zależy głównie od marki i modelu telefonu. Nie ma problemy z takimi telefonami jak HTC, Samsung Galaxy S i Note, Sony Z. Nieprawidłowe działanie, czy wogóle nie działający mikrofon jest na chińskich telefonach z nie flagowych serii, niskich modelach Samsunga, Motorolach.

Edytowane przez bleck55
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...