Skocz do zawartości

Komputer działa, nie wyświetla obrazu.


Recommended Posts

Cześć! Mam problem z moim komputerem (specyfikacja w pod postem). Po południu chciałem go włączyć, jednak sam komputer (wiatraki na karcie, zasilaczu) działają, ale na monitor uparcie wskazuje brak sygnału. Kiedyś również zdarzył mi się podobny problem, jednak po paru godzinach komputer po uruchomił się. Niepokoi mnie fakt, że na płycie głównej świeci się dioda led o nazwie DRAM, a co kilka sekund zapala się dioda o nazwie CPU. Zapomniałem dodać, że obie świecą się na czerwono.

Próbowałem wyjąć baterię, żeby zresetować BIOS na około 2-3 minuty, ale dalej nie działa. Mam pewne obawy co do karty graficznej, ale nie umiem jej wyjąć (nie umiem zwolnić blokady, która pozwoliłaby ją wysunąć). Jednocześnie, gdy podłączyłem kabel pod płytę główną (czyli obraz powinien lecieć z integry) to dalej obrazu nie było.

Monitor sprawny, kabel również.

Proszę Was o pomoc.

Dziękuję i pozdrawiam.

edit: dokładny model karty: GIGABYTE GTX960 WINDFORCE 2X

Edytowane przez 21szymi
Link to post
Share on other sites

Późna pora, mam problem z logicznym składaniem zdań :P

Czy to możliwe jest, żeby komputer przez większość czasu normalnie pracował? Teraz zdarzyło mi się trzeci raz, a za każdym skrzynka normalnie po kilku godzinach wstawała do gry. Mimo wszystko przeczekam ten łikend, a potem trzeba do Katowic ruszyć :c Dzięki bogu na cały zestaw jest gwarancja, oby ją tylko uznali.

Edytowane przez 21szymi
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...