Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć. Posiadam sprzęt z sygnaturki który niestety ledwie daje radę na średnich w BF1. Nie za bardzo mnie to zadowala i chciałbym pograć na ultra w FHD dlatego chce trochę ulepszyć mojego pc. Nie chciałbym wydawać więcej niż 1000zł (nie licząc ~500zł po sprzedaży obecnej karty, czyli powiedzmy że 1500) bo i tak już nie gram tyle co kiedyś. Myślałem nad kupnem GTX1060 lub Radeona 480 i ewentualnie dorzuceniem 4/8gb ram. Co myślicie? Da radę taki zestaw na ultra?

 

Z góry dzięki.

Edytowane przez kacperq
Link to post
Share on other sites

Te filmiki są akurat nic nie warte. Według nich ja też powiniem grać na ultra/wysokich a jest jak jest.

 

Np tutaj -

koleś na gównianym procesorze gra niby na ultra. Taaa, może w 20 FPS ale ja muszę mieć stałe 60 :P Edytowane przez kacperq
Link to post
Share on other sites

Ja na r9 390  w BF1 mam na ultra w 1080p  w zależności od mapy  od 70 -90   po oc karty od ok 80 do 110fps  . do BF1 polecam kupić kartę z 8gb V ram   np rx 480    są problemy z tą grą   czasami przycina  gdy ma się 8gb ramu i kartę z 4gb V ram  sam testowałem  na u kumpla  na rx 480 z 4gb V ram  podobno  jak się ma 16gb  ram to spokojnie 4gb V ram wystarcza

Link to post
Share on other sites

Dla mnie poniżej 60fps w tej grze jest niegrywalne, 40fps w tej grze to dla mnie kaszana, gra strasznie dziwnie wtedy działa.

Nie wziąłeś pod uwagę że rx460 jest z 30% wolniejszy od twojej karty...  Jak dla mnie to bez problemu powino być te stałe 60fpsów na tym r9 

Edytowane przez WaltKowalski
Link to post
Share on other sites

Zrobiłem format kompa. Okazało się jednak że procesor jakimś cudem zbił taktowania do stocku, ale wykręciłem go wczoraj od nowa. Przyznam że jest trochę lepiej i gram na tych średnio/wysokich ale nadal mnie to nie zadowala.

 

Ja nie wiem jak to jest u Was możliwe że na takich kartach gracie w fhd i na ultra. Chyba że mamy inny poziom tolerancji, bo ja muszę mieć stałe 60fps bo inaczej jestem zły. :P

 

Czy może jednak zamiast karty zainteresować się nową platformą? Może procek już nie daje rady?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...