Skocz do zawartości

Telefon do 1000 (+/- 150)


Recommended Posts

Witam, szukam wmiarę przyzwoitego telefonu najchętniej do 1000 zł - lecz jeśli będzie coś fajnego to mogę dopłacić te 150 zł.

 

- Dobra bateria, która da radę utrzymać się przez jeden dzień;

- Przekątna od 5.0 cali do maksymalnie 5,7;

- Android 6 lub 7;

- Przyzwoita jakość zdjęć z tylnego aparatu;

- Minimum 2 GB ramu;

- Android czysty albo jakaś bardzo miła niezamulająca nakładka.

- Jeśli chodzi o np. procesor to coś na poziomie snapdragon 430 lub mocniejsze.

 

Właściwie to wszystko. Telefon ma być prezentem urodzinowym dla mamy, które będą za 7 dni, jeśli brałbym dla siebie to bym najpewniej ściągnął Mi-5 z Chin - lecz tutaj obawiam się że nie dojdzie na czas -, ale w tej sytuacji wolę kupić nowy telefon w "normalnym" Polskim sklepie.

 

Dzięki za każdą propozycję.

 

 

Pozdrawiam.

 

PS: Chinczyki mogą być jeśli nie ma problemu z gwarancjami w Polsce.

Edytowane przez Collt
Link to post
Share on other sites

Właśnie się zastanawiałem nad tymi dwoma telefonami (na marginesie lenevo jest od 1150zł).

 

PS: mogę kupić nowy xiaomi note 3(SE, kate, IN - jak zwał tak zwał - 3/32 za 1000zł z oficjalnej dystrybucji tylko nie wiem czy mimo wszystko lenevo nie ciekawszy.

Link to post
Share on other sites

@diiaox - po pierwsze nie ma jeszcze oficjalnie radmi note 4 w Polsce to raz a dwa że nie mam czasu czekać na dostawę. Innym aspektem jest to że wersja SE note 4 będzie miała gorsze parametry niż note 3 SE.

 

dawid0032 może masz rację bo ja głupi sądziłem że przez dziwne kolory - bardziej kobiece a zwykły czarny za 1199 zł.

Edytowane przez Collt
Link to post
Share on other sites

Ja natomiast polecam zakup przez olx, jest tam mase ofert nowych telefonów które dopiero co zostały wzięte z przedłużenia umowy a ich ceny są sporo niższe od tych sklepowych. W kwocie około 900 zł zakupisz świetnego huawei p9 lite, za około 1050zł galaxy a5 2016 który ma dobrą baterię i świetne wykonanie za to wydajność mniejszą niż w p9 lite ale zauważyć to można jedynie w benchmarku bo różnica jest niewielka a i oba urządzenia chodzą bardzo płynnie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...