Skocz do zawartości

A4Tech X760 vs. A4Tech XL-747H


Recommended Posts

Myślę ostatnio nad kupnem taniej ale i dobrej myszki dla graczy do ok. 80zł.

Mi osobiście spodobały się dwie:

A4-TECH XL-747H (cena 72zł)

A4-TECH Evo XGame Laser Oscar X760 (cena 69zł)

Która z nich byłaby wygodniejsza, bardziej czuła, czy wybrać coś innego.

A może ktoś z użytkowników ma którąś z nich i chciałby się wypowiedzieć na ich temat.

 

Pozdrawiam ;)

Link to post
Share on other sites

A4tech z laserem do 100zł odpada. Nie znam nikogo kto byłby zadowolony z tej myszki. Jeśli trafisz optyka to kupuj śmiało, sensor ten sam co w MX518.

Niestety nie pamiętam konkretnego modelu, nieźle namieszane tam z tym mają.

Link to post
Share on other sites

A4tech z laserem do 100zł odpada. Nie znam nikogo kto byłby zadowolony z tej myszki. Jeśli trafisz optyka to kupuj śmiało, sensor ten sam co w MX518.

Niestety nie pamiętam konkretnego modelu, nieźle namieszane tam z tym mają.

To już znasz. Nie zamienię X750-BF na inne gó**o typu razer bo to jest wyciąganie z ludzi wielkich pieniędzy za taki sam produkt. Działa 2 rok bez żadnych uszkodzeń, bardzo dobry sensor działający znakomicie bez podkładki.

Link to post
Share on other sites

ja mam x747 i jak na razie żadnych z nią problemów nie miałem po pół roku używania. Precyzja myszki nie jest na najwyższym poziomie, jak i wykonanie, ale za 65zł ? czego oczekiwać więcej. Jestem pewien, że nie jeden Razer szybciej padnie.

Link to post
Share on other sites

Ja obecnie użytkuje XL-750BF i poza sytuacją gdy scroll przy użyciu wciskał się zamiast obrócić (w grze zamiast zmiany broni rzucałem granat i na odwrót, zupełnie losowo) to żadnych problemów z nią nie miałem. Pomogło rozkręcenie myszki i "regulacja"mechanizmu rolki :[

Link to post
Share on other sites

Też swego czasu celowałem razera. Dopóty dopóki nie pożyczyłem od znajomego DA i od brata a4techa x748 oscar. x748 do 1600dpi ma idealny sensor i dokładność, a więcej mi nie potrzeba. Już wiem, że jak padnie mi x7 to kupię taką kolejną. :menda: Tym bardziej, że na allegro można dostać tą myszkę z gratisową podkładką x7 która bardzo dobrze się sprawuje. ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...