Skocz do zawartości

Koszmar ciąg dalszy...Stuttering?


Recommended Posts

Witam ponownie, niestety spełniając zalecane wymagania nie moge komfortowo grać w wiedźmina 3, chodzi o to, że występuje u mnie chyba "stuttering"(spadają fpsy na chwile itp) widać to bardzo, zaznaczam od razu, że zmiana ustawień nic nie daje, teraz doszedłem do Novigradu i jest koszmar...zero płynnej rozgrywki..Mój sprzęt:
CPU: i5-6600K 4.5ghz (OC) Próbowałem na stockowym ale tak samo :P
GPU: Gtx 1060 6gb OC gigabyte
Zasilacz: Corsair CX450M 450W

Dysk:Western Digital Caviar Blue, 3.5'', 1TB, SATA/600, 7200RPM

Ram: G.Skill Ripjaws V DDR4, 2x4GB, 2800MHz, CL15
Dodam, że w mirror's edge tak samo się dzieje, spadają mocno fpsy(Tam troche pomaga zmiana ustawień ale mało)

 


W novigradzie jak stoję w miejscu i nie ruszam kamerą mam 70-75 fpsów, jak rusze kamerą do spadki nawet do 25 fpsów :/

Link to post
Share on other sites

Windows 7 64 bit sp 1, aktualizacji nie mam do systemu, W sterownikach mam ustawione max wydajność, zaraz sprawdze jakie użycie w grze. Teraz przeinstalowuje sterowniki :) 


Znalazłem chyba problem, użycie procesora około 95 % temperatury po 45-50 stopni, karta graficzna 70% temp 50 stopni, teraz uwaga, wlacza mi się Limit Voltage(Nwm co to oznacza) i uzycie ramu wynosi 7800mb (około).


Spadki troche są mniejsze ale dalej spada do 50 fpsów


Chyba znalazłem rozwiązanie, przeinstalowanie sterowników tym DDU + oc procesora z kartą, daje stałe 75 fpsów w novigradzie :D Z tym że wtedy użycie cpu wynosi 100% na wszystkich rdzeniach, wystarczy właczyć v-sync + nielimitowane fpsy, użycie cpu =75-85% :) Dziękuje za rady.

Edytowane przez Adrian0099
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...