Skocz do zawartości

Wybór konsoli PS4 SLIM, PS4 PRO, XONE, XONE S


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez kamil_18_19,

Recommended Posts

Witam,

zastanawiam się nad kupnem konsoli, od razu zaznaczam, że w kwestii konsol jestem laik. Nigdy konsoli nie miałem. Zastanawiam się którą wybrać:

 

1) PS4 Slim

2) PS4 PRO

3) XONE 

4) XONE S

 

Czy są aż takie różnice między SLIM A PRO ? Czy gry będą dalej działać na SLIM i zwykłym XONE ?

Link to post
Share on other sites

Xbox one = Xbox one S. Wersja S jest bardzo nieznacznie szybsza. 

 

PS4 pro nadaje się dla telewizorów 4K. Nie mając takiego telewizora nie warto przepłacać. 

 

Masz wybór pomiędzy Xbox one s i ps4 slim. Czyli wersjami odchudzonymi. Nie różniącymi się od poprzedników. Pełno takich tematów na forum. 

Link to post
Share on other sites

Xbox one = Xbox one S. Wersja S jest bardzo nieznacznie szybsza. 

 

PS4 pro nadaje się dla telewizorów 4K. Nie mając takiego telewizora nie warto przepłacać. 

 

Masz wybór pomiędzy Xbox one s i ps4 slim. Czyli wersjami odchudzonymi. Nie różniącymi się od poprzedników. Pełno takich tematów na forum. 

Dzięki, a co byś Ty polecił?

Link to post
Share on other sites

Weź pod uwagę że deweloperzy często obiecują a później się wypinają.

Za rok albo dwa, może się okazać że na zwykłe PS4 przestaną wychodzić ambitniejsze produkcje bo wydawcy stwierdzą że jest za słabe :<

 

Jeśli cena nie jest dla Ciebie najważniejsza ja bym brał Ps4 pro lub czekał na scorpio :)

Link to post
Share on other sites

Gry na PS4 Pro nawet na tv FullHD dużo lepiej wyglądają dzięki supersamplingowi, efekt robi wrażenie i obraz wygląda jak żyleta, do tego często więcej fps, lepsze cienie, tekstury, efekty cząsteczkowe czy szczegółowość obtoczenia. Zdecydowanie jak teraz kupować to brać Pro, jej moc obliczeniowa jest ponad dwa razy większa i to będzie coraz bardziej widoczne w  nowych grach.

Link to post
Share on other sites

 

 

Za rok albo dwa, może się okazać że na zwykłe PS4 przestaną wychodzić ambitniejsze produkcje bo wydawcy stwierdzą że jest za słabe :<

 

Sony obiecało, że wersja Pro nie wpłynie w żaden sposób na wydawanie gier na "zwykłe" PS4.

 

 

 

Gry na PS4 Pro nawet na tv FullHD dużo lepiej wyglądają dzięki supersamplingowi

 

eehhhmmm.... PS4 Pro tylko i wyłącznie z z TV 4K i HDR, nie do full HD.

 

Aktualnie playstation to lepsza opcja (jeżeli posiada się jeszcze komputer) ponieważ M$ wydaje swoje gierki z X-a na PC :), dzięki czemu PS posiada więcej interesujących gier ekskluzywnych.

 

W wyborze PS4 vs X1, podstawowym czynnikiem są gry ekskluzywne, które nas bardziej interesują. Sprawdź sobie listę gier i wtedy podejmij decyzję. Cała reszta to dodatki. 

Link to post
Share on other sites

W FullHD różnice są widoczne gołym okiem dzięki supersamplingowi, czesto sporo więcej fps, vide tomb raider, battlefield, brak spadkow jak w Last Guardian czy Final Fantasy XV, dopłata jak najbardziej warta, to o wiele mocniejszy sprzęt od zwyklej ps4. Oczywiście jak komuś nie zależy na ładniejszej grafice bez postrzępionych krawędzi i płynności animacji to może zaoszczędzić 700 zł i wziąć dziadka PS4 :).

Edytowane przez delfinn
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Zależy jakie Ex-y lubisz, ja chciałem kupić One S ale do mnie przemówiło za PS4 slim to:
Dla mnie lepsze Exy są na PS4, DriveClub, Gran Turoismo, Uncharted, God of War najnowszy Ace combat 7,
Xboxa One S chciałem dla kienct ale gier mało a jeszcze trzeba kupić kinect i śmieszą przejściówkę za 200 zł żeby go podłączyć do One S bo MS zrobiło tylko dla One FAT a jak chcesz do One S to płacz a płać.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...