Skocz do zawartości

Orange Oferta Przedłużeniowa Samsung S7 Edge vs Iphone 7


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez PressionLife,

Recommended Posts

Cześć Wszystkim  ;)

 

Wróćiłem po prawie dwóch latach na forum znów się Was poradzić - straciłem dane do użytkownika poprzedniego, ostatnio rozważałem Samsunga S5 vs Sony Z3.

 

Wasze rady, opinie były bardzo przydatne, suma sumarum miałem Samsunga S5 i Sonego Z3 każdy miał coś w sobie lecz z Sonego bardziej byłem zadowolony.

 

Umowa się kończy w orange, wysłałem pismo według Waszych rad o rozwiązaniu umowy z dniem końca umowy.

 

Zadzwoniła Pani z działu utrzymania klienta, zaproponowała warunki takie :

 
Samsung S7 Edge
 
30 miesięcy abonament 87,69 bez dopłaty 
 
Iphone 7 32 gb
 
30 miesięcy 93,69 zł abonament bez dopłaty
 
Jestem przed wyborem dwóch telefonów które mnie ciekawią, chciałbym usłyszeć Wasze ZA i PRZECIW - co sądzicie o ofercie i tych telefonach ?
 
Co dla mnie najważniejsze ? Duży telefon, aparat dobry, stabilny. Iphone 7 ma 4,7 cala jak dobrze zobaczyłem i niestety to za mało dla mnie lecz ta marka mnie bardzo ciekawiła, nigdy nie pracowałem na IOS-ie.
 
5,5 cala zawsze chciałem duży telefon, stawiam na stabilność, oby dwa to flagowce, posłucham Waszych opini.
 
Pani z orange twierdzi, że ta propozycja to jest MAX co może mi zaoferować i taniej nie będzie.
 
BTW.
 
Wchodzi w gre zakup telefonu na allegro na raty, jeżeli to by była oferta lepsza niż abonament lecz z moich wyliczeń finansowo się opłaca ( chyba ) jeżeli mylę się, mam złe ceny proszę poprawcie mnie.
 
NJU 13 GB Internet + all FREE 39 zł  miesięcznie
 
S7 EDGE
 
30 miesięcy abonament 87,69 bez dopłaty  = 2630,70
 
ALLEGRO = 2400 z abonamentem 3570
 
 
Iphone 7 32 gb
 
30 miesięcy 93,69 zł abonament dopłata 0 zł = 2810,70
 
ALLEGRO = 2900 z abonamentem 4070
 
 
Iphone 7 plus 32 gb
 
ALLEGRO = 3700 zł z abonamentem 4870
 
Edytowane przez PressionLife
Link to post
Share on other sites

A powiedz jeszcze ile będziesz płacił raty miesięcznej za telefony w Orange - bo 87,69 abonamentu to jedno a na pewno są jeszcze raty miesięczne za telefon? I nie ma wpłaty jakiejś przy przedłużaniu umowy za telefon?

Link to post
Share on other sites

A powiedz jeszcze ile będziesz płacił raty miesięcznej za telefony w Orange - bo 87,69 abonamentu to jedno a na pewno są jeszcze raty miesięczne za telefon? I nie ma wpłaty jakiejś przy przedłużaniu umowy za telefon?

 

Jest rabat na abonament i podana kwota 87,69 jest ceną już z ratą - dokładnie nie powiem bo nie zdążyłem zapisać ale Pani Konsultantka zapewniła mnie, że ta kwota jest już z ratą telefonu i abonamentem na okres 30 miesięcy.

 

Dodam jeszcze, że nie wykluczam żadnego z tych telefonów, oby dwa mnie ciekawią.

 

Sporo czytałem o Iphonie, bardzo mnie ten system, telefon ciekawi od lat.

 

Trochę martwi mnie to, że jest dużo droższy, budżet miesięczny maksymalny na telefon wraz z kartą ( bez różnicy czy abonament czy nie ) to 100 złotych miesięcznie.

 

Zwykły IP7 będzie mały, mniejszy od S3 który teraz mam w ręku więc nie wchodzi w grę.

 

Przed wyborem jak dwa lata temu wolę, dowiedzieć się wszystkiego na temat owych telefonów.

 

Zapomniałem dodać, że dużo prowadzę Wideo Rozmów - mam Rodziców Głuchoniemych to jedyna forma rozmów dla Nas.

Edytowane przez PressionLife
Link to post
Share on other sites

Użytkuje iPhone 7 od ponad tygodnia, dla mnie ekran jest w porządku, żona ma sgs 7 i różnica w wielkości ekranu dla mnie jest mała i nie ma żadnego dyskomfortu, świetny aparat (lepszy jest w iPhone 7), bateria przy moim użytkowaniu trzyma ponad 24h a dużo gram w sw galaxy of heroes, sporo gps, dużo stron, Facebook itd

Dźwięk bdb, dwa głośniki robią swoje, no i najważniejszy to świetnie zoptymalizowany system który działa mega płynnie, ja ponad 3 lata temu przesiadłem się z andka na iOS i nie żałuje :) polecam z czystym sumieniem

Link to post
Share on other sites

Użytkuje iPhone 7 od ponad tygodnia, dla mnie ekran jest w porządku, żona ma sgs 7 i różnica w wielkości ekranu dla mnie jest mała i nie ma żadnego dyskomfortu, świetny aparat (lepszy jest w iPhone 7), bateria przy moim użytkowaniu trzyma ponad 24h a dużo gram w sw galaxy of heroes, sporo gps, dużo stron, Facebook itd

Dźwięk bdb, dwa głośniki robią swoje, no i najważniejszy to świetnie zoptymalizowany system który działa mega płynnie, ja ponad 3 lata temu przesiadłem się z andka na iOS i nie żałuje :) polecam z czystym sumieniem

 

Byłem obejrzałem ;)

 

 IP7 troszkę za mały, IP 7 + Marzenie ale oferta abonamentowa jest droższa od tego na co mnie stać, będę musiał chyba wybrać S7 Edge, troche z przymusu.

Link to post
Share on other sites

Słuchaj, iP7 jest pod każdym względem (oprócz jednego) gorszy od S7, więc pytanie do ciebie jest tylko takie czy zależy ci na cenie jak się go będziesz pozbywał? Bo jak S7 z ceną w dół poleci tak iP7 jeszcze ją trochę dłużej potrzyma

Link to post
Share on other sites

Słuchaj, iP7 jest pod każdym względem (oprócz jednego) gorszy od S7, więc pytanie do ciebie jest tylko takie czy zależy ci na cenie jak się go będziesz pozbywał? Bo jak S7 z ceną w dół poleci tak iP7 jeszcze ją trochę dłużej potrzyma

 

Właśnie nad tym zastanawiam się, prawdopodobnie wezmę S7 EDGE albo poczekam jeszcze z miesiąc, dwa może coś lepszego zaproponują, umowa kończy się w kwietniu, jest czas do namysłu - trochę śpieszy mi się z nowym telefonem ale zobaczymy :)

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Lepszego na Androidzie od S7 nic nie ma. Po prostu nie ma. Z kolei S8 ma być dużo droższy - różnica cen dużo większa niż miało to miejsce z przeskokiem S6-S7.

 

Jeden dzień pobawiłem się IP 5 s widocznie nie dla mnie ten system, ogarniam go ale czegoś mi brakuje, decyduje się na S7 Edge.

 

Dziękuje za rady wszystkim.

 

Pozdrawiam, Ł.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...