Skocz do zawartości

Co kupic wzmacniacz czy amplituner


Recommended Posts

Witam,chcę podłaczyc 2 kolumny podstawkowe Taga Harmony TAV 806s oraz kolumne centralną Taga Harmony TAV 406c v2, budzet to max 650zl  ,podłaczony będzie telewizor laptop oraz pc oglądam duzo filmow i slucham muzyki elektronicznej ,co zakupic ampli czy wzmak ,prosze polecic takze dobre kable ,pozdrawiam buziaki

Link to post
Share on other sites

To ty musisz wiedzieć czy potrzebujesz słuchać radia, nikt inny. Jeżeli nie potrzebujesz, to kup wzmacniacz. Twoje kolumny są budżetowe, 1,5mm w zupełności wystarczy. Mogą być też 2,5mm, nic do brzmienia to nie wniesie, ale będzie lepiej wyglądać. Ilu kanałowy wzmacniacz/amplituner potrzebujesz? Twoje obecne 3 kolumny, to ani stereo, ani kino.

Link to post
Share on other sites
Link to post
Share on other sites

Hmm nie bardzo wiem o co chodzi ,chcialabym by to wszystko bylo kablami przez hdmi, ale chyba budzet nie pozwoli na to by ampli kupic z hdmi ,nie myle sie ?? po prostu chce to wszystko sensownie podlaczyc by gralo i wygladalo

Edytowane przez elwirka4
Link to post
Share on other sites

Trafila sie okazja i kupilam Onkyo RT-640 ,ma hdmi tak jak chcialam i co wazne pilota  ogolnie ladnie utrzymany .mam nadzieje ze poczta sie spisze i jutro dojdzie ,co do tych kabli niech ktos doradzi i czy kupowac jakies wtyki banany lub widelki ??? duzo czytalam i mysle ze to dobre rozwiązanie oraz bardzo estetyczne,prosze doradzic

Link to post
Share on other sites

Takie kable wystarczą w zupełności.

 

PS. Zabawa w banany a zwłaszcza te tanie mija się z celem, tanie często są luźne i wkręcane denną śrubą. W tej klasie sprzętu raczej nic to nie wniesie poza wyglądem i wygodą podłączenia.

Link to post
Share on other sites

Dzieki kolego Szarik tak wlasnie myslalam by kupic o takim przekroju,chyba jednak wezme te wtyki bananowe, prosze mi polecic ze sklepu rms do 15zl za jednego moze z firmy Prolink dobre są???srednice wtykow są rozne ?? jakie podpasują do moich kolumienek tam jest bardzo cienkie wejscie czy aby na pewno to jest wejscie na wtyk?? prosze o pomoc

Link to post
Share on other sites

Dzieki kolego Szarik tak wlasnie myslalam by kupic o takim przekroju,chyba jednak wezme te wtyki bananowe, prosze mi polecic ze sklepu rms do 15zl za jednego moze z firmy Prolink dobre są???srednice wtykow są rozne ?? jakie podpasują do moich kolumienek tam jest bardzo cienkie wejscie czy aby na pewno to jest wejscie na wtyk?? prosze o pomoc

Polecam ten drobny poradnik.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...