Skocz do zawartości

Zakup nowego urządzenia


Recommended Posts

Witam , zamierzam zakupić nowy telefon myślę nad g5 jednak musiałbym dołożyć ponad budżet a boję się ze trafi mi się sztuka kiepsko spasowana  a jestem dość pedantyczny jeśli chodzi o takie drobiazgi . 

P9 w podobnej cenie co g5 a g5 jednak lepsza no ale to wykonanie boli mnie . Myślę nad s6 ale bateria podobno tragedia . Obecnie korzystam z LG G3 . 

 

  • mój budżet : 1500
  • gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu : allegro itp 
  • nówka czy używka : nowy 
  • preferowany rozmiar wyświetlacza : min 5 cali 
  • preferowany system mobilny :android 
  • do czego będę używać urządzenia : wszystkiego 
  • moje najważniejsze wymagania : brak czegoś szczególnego  .
Link to post
Share on other sites

Ja się przesiadłem właśnie z G3 na P9 kilka miesięcy temu i powiem tak. Jakbym się przesiadł do mercedesa.

Największe zaskoczenie na plus to bateria. Następne to wykonanie i sam wygląd. Dla mnie wygląd to nie priorytet, ale jest po prostu piękny i idealnie spasowany. Jeśli chodzi o działanie to tez bardzo na plus. Wszystko działa bardzo szybko i płynnie bez żadnych zadyszek, a ma być jeszcze lepiej na nowej nakładce.

Ten czytnik linii papilarnych też mega sprawa.

Jedyne minusy, ale to też nie dla wszystkich bo dla mnie np nie to nagrywanie video i wydajność w bardzo zaawansowanych grach. Jednak odstaje od konkurencji.

Dobra alternatywa to tez Honor 8. To samo tyle że w szklanej obudowie i 1gb ramu więcej.

Kupiłem za 1600 z przedłużenia umowy nówke. Bardzo dobra cena jak na możliwości. Jeszcze 3 lata smartfon, 3 miesiące na ekran i wymianę telefonu jakby się zepsuł. Sklepowa cena przesadzona niestety.

Myślałem czy dołożyć do S7, albo kupić S6, ale nie żałuję i kupiłbym znowu gdybym stał przed takim wyborem jeszcze raz.

 

Edytowane przez dawid0032
Link to post
Share on other sites

S6 posiadałem i mimo świetnego aparatu, świetnej wydajności i prędkości działania nie kupił bym go ponownie, przez bardzo kiepskie trzymanie na baterii. Średnio wytrzymał 12 godz pod LTE/wifi i 2 godz na ekranie. To jak porzerał baterię podczas czuwania było straszliwie irytujące. Przez noc przy wyłączonym wszystkim zjadał 15 %, przez co nie było opcji by wytrzymał od wieczora do wieczora a jedynie od 7 do 17.

 

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Właśnie tak mnie nachodziło bardziej na s6 niż P9 ze względu na to że jednak w p9 wyświetlacz full hd a tu już qhd . W G3 było też już qhd  więc to taki trochę krok wstecz , zwłaszcza że jak oglądałem ten tel w mm to ten ekran nie robił takiego wrażenia . Chyba że to wina mojego ponad przeciętnego wzorku jak to urocza Pani doktor powiedziała :D  :D  

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...