Skocz do zawartości

Słuchawki douszne/dokanałowe do telefonu (<100zł).


Recommended Posts

Budżet: Maksymalnie chciałbym zmieścić się w 100 zł.

Czego potrzebujesz?: Słuchawki do telefonu.

Przeznaczenie: Głównie do słuchania muzyki.

Źródło: Huawei P8 Lite.
Oczekiwania: Hmmm ... sam nie wiem. Po prostu dobrego dźwięku i żeby wytrzymały dłuższy czas. Muzyka, której głównie słucham to rap.

 


Inne: Zacząłem sam szukać i znalazłem takie modele, które mnie zainteresowały, warto? 

 

- JBL T110,

- Brainwavz Delta/ALPHA,

- NuForce NE-600M,

SoundMAGIC ES18S.

 

A może coś innego w tej cenie?

               

 

 

Link to post
Share on other sites

Dlaczego średnio? Może trzeba poczekać ale naprawdę warto a po za tym jak się dobrze pogrzebie to cześć Chińczyków dostępna w Polsce też jest a graj naprawdę świetnie stosunek cena jakość dźwięku jest naprawdę bardzo dobry

Link to post
Share on other sites

https://audiobudget.com/leaderboard.php
wybierasz z tąd tam masz odnośniki do sklepów na alliexpres zakładasz tam konto płacisz normalnie przelewem 24 dolicza pare groszy za przewalutowanie czekasz na towar miesiąc i tyle w sumie jak nie przyjdzie zgłaszasz problem kase odsyłają na konto.
możesz poszukac też na allegro nieraz się pojawiaja niewiele drożej ktoś na olx z katowic chinole sprzedaje tez mozesz zerknąć

Link to post
Share on other sites

Rock Zirkon odradzam kupiłem zdechły w dwa miesiące najpierw padł przycisk na kablu później wtyk 3,5mm. Co ciekawe natrafiłem na identyczną relacje innego użytkownika także chociaż to dobre słuchawki to wyraźnie producent ma problemy z kontrolą jakości.

Link to post
Share on other sites

KZ ate na gearbest albo banggood są za jakieś 6 dolców na wyprzedaży. Tak samo kz atr, także warto się zainteresować.

 

Sam czekam teraz za vjjb k4. Jak mi dojdą to coś może skrobnę, żeby mniej więcej wiedzieć z czym to się je.

Link to post
Share on other sites

Słuchawki z mikrofonem Roccat ROC-14-100 Czarno-niebieskie. Są dość tanie na Morele, dobrze wykonane. Dobrze się je nosi, bass też mają całkiem nie zły jak na takie słuchaweczki. Cena to około 70zł na Morele.net.

Bez obrazy i za przeproszeniem wyjdź i nie wracaj chyba że w celach edukacyjnych
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...