Skocz do zawartości

Kupno używanego procesora a wytrzymałość posiadanego MOBO


Recommended Posts

Ok kupilem już ten 2400 z tej pierwszej aukcji. Gościu ma tylko jeden negatyw i 2 neutrale, ale wystawione szmat czasu temu. Reszta to pozytywy i co z ostatnich dni też także sprzedaje na bieżąco i raczej to nie wałki. 367 z przesyłką to nie tak źle. Po prostu chciałem tanim kosztem rozbudować pc a nie potrzeba mi mega wydajności. Z tego co patrzyłem to i5 2400 daje rade nawet w nowych grach o wiele lepiej od i3 2120, a o to mi chodziło.

Link to post
Share on other sites

Ok kupilem już ten 2400 z tej pierwszej aukcji. Gościu ma tylko jeden negatyw i 2 neutrale, ale wystawione szmat czasu temu. Reszta to pozytywy i co z ostatnich dni też także sprzedaje na bieżąco i raczej to nie wałki. 367 z przesyłką to nie tak źle. Po prostu chciałem tanim kosztem rozbudować pc a nie potrzeba mi mega wydajności. Z tego co patrzyłem to i5 2400 daje rade nawet w nowych grach o wiele lepiej od i3 2120, a o to mi chodziło.

Tam niema co za bardzo patrzec na te opinie na allegro.

Link to post
Share on other sites

Nie wiem skąd taka durna teoria no ale spoko

No i procesor zamontowany. Robiłem już po kilkanaście minut test w prime95 i LinX - zero błędów, bsodów, testy przechodzi dobrze, maks temperatura w linx to 73 na jednym rdzeniu na spartan 3 pro. Trochę dużo, ale ten program podobno mocno męczy procki. Sprawdzę później w grach. Grafika zintegrowana jest jak najbardziej sprawna bo używałem chwilę kompa na niej. Ogólnie to jestem zadowolony jak na razie.

Link to post
Share on other sites

w grach do 65 ci nawet nie dobije, więc luzik, zawsze cieszy nowy procek, a z tym będziesz miał dużo radości , tak jako ciekawostkę, obniżyłem dzisiaj ust graficzne w GTA 5 i rozdz na 1600x900 , żeby zobaczyć ile i5 2500k stock (3,4ghz) wyciagnie klatek w tej grze, powiem  ze ładnie daje radę, ssry za jakość ale jakk YT zaczął mi poprawiać to zaczęło dziwnie pływać

Link to post
Share on other sites

w GTA 5 MSAA zabija fpsy, daj na wyłaczone i zobaczysz jak ci fajnie fps skoczy, textury mozesz wtedy na b.wysokie nawet dać. Zobacz u mnie na ww. filmiku, 70-80 średnio na karcie która jest z 50% słabsza od twojej ;)

 

aah, teraz zerknałem ze o gtaIV napisałeś :) niestety, tej nie mam to nie sprawdzę

Edytowane przez k0chan
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...