Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

Mam prośbę od tygodnia szukam telefonu dla taty. Cena do 500 zł.

Moje główne wymagania to:

 

1. Bateria, która wytrzyma tydzień, tata nie używa internetu tylko czasami zadzwoni zrobi zdjęcie i wyśle sms-a. Nie będzie raczej używał żadnych aplikacji itp.

 

2. Wyświetlacz 4,5-4,7 max 5"

 

3. Aparat, którym zrobi okazjonalnie fotkę, ale chciałbym, żeby jakość zdjęcia była akceptowalna.

 

Proszę o wasze typy.

Link to post
Share on other sites

 

Nie te czasy, chyba, że jakiś telefon dla seniora, gdzie z reguły ładują kamery VGA.

 

 

No tak ale tak jak napisałem wcześniej to telefon, dla osoby, która rozmawia średnio 15 minut dziennie wyśle czasami jakiegoś sms-a i zrobi z 10 zdjęć w tygodniu. Żadnego internetu wifi itd.

Link to post
Share on other sites

To może ja napiszę o czym myślę:

SONY Xperia Z model z 2013 na allegro można kupić do 500 zł, tylko czytałem, że są awaryjne.

DOOGEE Titans2

TP-Link Neffos C5

Myphone L-line


To może ja napiszę o czym myślę:

SONY Xperia Z model z 2013 na allegro można kupić do 500 zł, tylko czytałem, że są awaryjne.

DOOGEE Titans2

TP-Link Neffos C5

Myphone L-line

Może ktoś użytkuje i może coś napisać

Link to post
Share on other sites

Mogę o xperi z się wypowiedzieć. Telefon nadal przyjemny w użytku jak na jego wiek, ale nie doradził nikomu by go kupić. Przez ten wiek właśnie ciężko będzie znaleźć egzemplarz w pełni sprawny, zadbany i nie wymagający wymiany baterii, a i samo działanie telefonu niedługo może okazać się kiepskie. Skupił bym się raczej na czymś młodszym lub nowym.

 

Przejrzałem na szybko ogłoszenia i widzę że można spotkać w okolicy 550 zł samsunga j5 2016, myślę że to jedna z lepszych opcji. Telefon ma dużą baterie i jak na tą cenę odpowiednie podzespoły które dadzą radę do podstawowych czynności.

 

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez kamilekprls3
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...