Skocz do zawartości

Pomoc w zestawie do gier - 5400 zł z monitorem 144hz


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez 3ndurek,

Recommended Posts

  • Zastosowanie komputera :Głównie dynamiczne gry (CS:GO, GTA V, BF1,Wiedzmin 3 i inne gry tego typu), czasem jakiś rendering krótkich filmów (max 10 minutowe), i być może stream CSGO w 720p, oraz Rocket League. 

  • Maksymalna kwota :5400 +- 100 zł

Kiedy zamierzam kupić komputer? : Prawdopodobnie w poniedziałek lub wtorek

Których części potrzebuję :Buda + Monitor (narazie bez HDD, to kupie po nowym roku, tak jak i kolejne 2x4 GB ramu)

Czy będę podkręcać sprzęt? :Raczej tak, przyda sie wiecej mhz w csie jak i w renderingu,lub streamie. :)

Rozdzielczość mojego monitora i model : Aktualnie brak.

Specjalne wymagania :Jak największa wydajność za jak najniższą cenę, cisza , monitor 144 hz, buda z oknem.

Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) :Brak

Własna propozycja zestawu :http://www.morele.net/inventory/info/ea0yLn/

Inne :Teraz tak, Czy w tą obudowe wszystko wejdzie tak jak powinno? Czy może wziąść jakiś inny model, np. SilentiumPC Gladius M35W Pure Black?

Czy potym jak mi złożą ten komputer, będe mógł zainstalować system z pendrive ? Bo czytając opinie niby na tej plycie głównej trzeba najpierw zrobić jakiś update biosu i niewiem.

 Czy wszystko jest ze sobą kompatybilne? Czy podkręcę ten procesor na tej płycie głównej do około 4.4 ghz? Czy chłodzenie da sobie radę?

Co sądzicie o tym monitorze? Dużo osób mi go poleca, ma niby najlepsze kolory od pozostałych TNek w tych cenach, jeśli jest jakiś inny godny polecenia proszę o jego wskazanie.

Czy dałoby rade zejść z ceny z czegoś aby była taka sama wydajność, nie mówię tutaj o procesorze, a o karcie graficznej, lub ramach, możecie mi powiedzieć dlaczego Palit gtx 1060 Jetstream jest droższy na morele o prawie 100 złotych od gorszego modelu Super Jetstream?

Czy żeby mi złożyli ten zestaw musze dać do zestawu jakąś paste termoprzewodzącą czy coś?

​Tak wiem, trochę sporo pytań, ale taki już jestem. Kiedyś czytałem, że są jakieś kody promocyjne na tańsze złożenie i dostawe czy coś takiego, czy jest to nadal aktualne? Gdzie mogę taki kod znaleźć? Z góry dziękuje za udzieloną pomoc.

 

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

 

 

Czy może wziąść jakiś inny model, np. SilentiumPC Gladius M35W Pure Black?

Zdecydowanie, lepsze ofiltrowanie, grubsze blachy no i cover na PSU i dyski.

 

 

 

Dużo osób mi go poleca, ma niby najlepsze kolory od pozostałych TNek w tych cenach

Ta, lepsze kolory na TNkach 144Hz w tym samym przedziale cenowym, bez komentarza.

 

 

dlaczego Palit gtx 1060 Jetstream jest droższy na morele o prawie 100 złotych od gorszego modelu Super Jetstream?

Nie mam pojęcia, JS kosztował jeszcze wczoraj 1299zł.


 

 

Czy żeby mi złożyli ten zestaw musze dać do zestawu jakąś paste termoprzewodzącą czy coś?

Pasta jest dołączona do chłodzenia, o ile dobrze pamiętam jest to PT-2. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...