Skocz do zawartości

Wydajny komputer Mini ATX - konfiguracja


Recommended Posts

Chciałam poruszyć taki temat ponieważ w I kwartale przyszłego roku zamierzam złożyć komputer na płycie Mini ATX prawdopodobnie w obudowie Fractal Define C. Generalnie chodzi o to aby, jednostka nie zajmowała zbyt dużo miejsca ale zapewniała dobrą wydajność która zaspokoi potrzeby aż trzech użytkowników o różnych preferencjach:

1 user - praca w programach CAD takich jak Solidworks oraz Inventor;

2 user - Photoshop, 3DSMax i Adobe Premiere;

3 user - gry w głównej mierze Wiedźmin 3, Diablo III oraz Battlefield 1.

 

Każdy z tych trzech użytkowników jest wstanie wyłożyć 4 tys. zł co daje nam 12 tys. zł na inwestycję w komputer.

 

W chwili obecnej wymienieni użytkownicy pracują na podkręconym Core i7 2600K. Który momentami dostaje zadyszki ale to za sprawą dwóch pierwszych użytkowników.

 

W ostatnich miesiącach zainwestowaliśmy w dwa monitory ColorEdge CG2730 (user 1 oraz user 2) jak i w monitor Foris FS2735 dla usera nr 3.

 

Pozostaje nam teraz zainwestować w jednostkę opartą na Mini ATX która sprosta powyższym wymaganiom i pozwoli na jakieś OC bez wyciskania ostatnich soków.

 

Generalnie podsumowując powyższą treść czy jest możliwość złożenia w tej kwocie PC który sprosta powyższym wymaganiom?

Link to post
Share on other sites
To nie można czegoś zaproponować ?

Po co? Obrońca uciśnionych się odnalazł? Odpowiedziałem na pytanie OP i nie widzę w tym problemu. Do tego temat sam w sobie sprawia wrażenie trolla, więc czemu miałbym być poważny?

 

 

nabijać komentarze

Nie wiem czy wiesz, ale jest to dział na luzie.

 

Jak masz do mnie jakiś problem, to śmiało, nikt nie broni ci napisać tego na PW, ale jak dalej będziesz mi pruć du**ę w tematach wytykając jaki to ja jestem zły, to najzwyczajniej w świecie blok poleci, bo nie mam ochoty na takie zabawy, 

nie pozdrawiam.

 

 

ps.

 

 

 

 

To nie można czegoś zaproponować ? Tylko bezsensownie nabijać komentarze.. Dramat.. 
 

Właśnie sam to zrobiłeś  :->

Edytowane przez NieTrafiam
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Zapytałem czy nie można czegoś zaproponować,a ten od razu z japą ;o 

Co za świat..

Za wyrażenie swojego zdania na dany temat zostaniesz zaraz zmieszany z błotem wyzwany od najgorszych i grożą Ci blokiem na forum..

Dokąd ten świat zmierza.. 

Link to post
Share on other sites

 

 

nie można czegoś zaproponować

wyjaśniłem tą kwestię

 

 

Za wyrażenie swojego zdania
 

gdzie tu widzisz opinię? dla mnie to jest akt typowego szeryfa internetów i obrońcy uciśnionych  :rotfl:

 

no i tak jak obiecałem, nie mam ochoty na podchody, więc blokuję a sam post zgłaszam, bo wątpię, żeby zwiedzający mieli ochotę to czytać,

nie pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Dajcie spokój.

 

 

 

czy jest możliwość złożenia w tej kwocie PC
Odpowiedź już padła - tak, taka kwota pozwoli na złożenie wydajnej maszyny.

Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej, jakie podzespoły, gdzie, ile...itp, to polecam założyć właściwy temat tutaj - KLIK

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...